Treść: Nowy mieszkaniec- i Pani Gizelo - to się nazywa DEMOKRACJA. A co do wykształcenia. To udowadniacie, że Nie każdy wykształcony jest mądry. Niczego, te i poprzednie, wybory was nie nauczyły. Ale to dobrze dla Polski.