Treść: Przypomnę tylko pisowcą że zielony ład chwalił i podpisał pisowiec, a pisowiec kaczafi z niejakim mateuszem m. go chwalili to tak dla przypomnienia, bo wiadomo że pisowcy mają krótką pamięć. Ale to chyba wiedzą.