Treść: Oleśniczanie. Przed wami jedne z trudniejszych wyborów. Nie macie zbyt dużego wyboru. Ta tura to wybór między dżumą a cholerą. Kilku bardzo dobrych kandydatów poległo w I turze. Ale musicie dokonać wyboru. Im większa frekwencja tym większe prawdopodobieństwo , że wynik będzie bardzo reprezentatywny. Ja pojadę ponad 100 km aby głosować na mniejsze zło. Ale znam takich Polaków którzy pojadą ponad 700 km. W tym roku, w tej turze, za granicą zarejestrowało się ponad 650 tysięcy Polaków. Mam cichą nadzieję, że jak w I turze będą głosowali na mniejsze zło. Jeśli wygra Nawrocki to będzie na maksa przeszkadzał rządowi i Sejmowi RP. Jeśli wygra Trzaskowski to leń Tusk znów nie będzie musiał się starać i pracować na wywiązaniu się z obietnic wyborczych.