reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest sobota, 27 czerwca. Imieniny Władysława, Maryli, Władysławy.
34℃
(bezchmurnie). Zobacz prognozę pogody

Zgłaszanie nadużycia w komentarzu

Komentarz

Treść: Oleśniczanie. Przed wami jedne z trudniejszych wyborów. Nie macie zbyt dużego wyboru. Ta tura to wybór między dżumą a cholerą. Kilku bardzo dobrych kandydatów poległo w I turze. Ale musicie dokonać wyboru. Im większa frekwencja tym większe prawdopodobieństwo , że wynik będzie bardzo reprezentatywny. Ja pojadę ponad 100 km aby głosować na mniejsze zło. Ale znam takich Polaków którzy pojadą ponad 700 km. W tym roku, w tej turze, za granicą zarejestrowało się ponad 650 tysięcy Polaków. Mam cichą nadzieję, że jak w I turze będą głosowali na mniejsze zło. Jeśli wygra Nawrocki to będzie na maksa przeszkadzał rządowi i Sejmowi RP. Jeśli wygra Trzaskowski to leń Tusk znów nie będzie musiał się starać i pracować na wywiązaniu się z obietnic wyborczych.

Podpis: zw-kowalski :-)
Dodano: 2025-05-30 23:43:33
Powód
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2026 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube