Treść: Prawa strona straszy zamknięciem systemu, a nie był on zamknięty przez ostatnie osiem lat? PiS miał pełnię władzy i robił, co chciał. Głównie rozwalał naród przeciwstawiając sobie różne grupy społeczne, dzieląc na "swoich" i "tamtych".
Będą nami rządzić Niemcy? A czemu nie Włosi czy Francuzi? Jasssne, lepiej niech rządzi nami Putin. Kiedy PiS tak ujadał na Rosjan, jak ujada na Niemcy? Przecież nie może ujadać na swojego Pana.