Treść: Olesniczanie idźcie na wybory i wybierzcie pana Nawrockiego .To jedyna szansa aby Polska była Polska a nie niemiecką.Nie pójście na wybory daje szansę Trzaskoskiemu a wtedy już system się zamknie i Ci którzy glosowali na obóz patriotyczny nigdy nie będą mogli być wybrani. Tego chce platforma ,ale czy my tego chcemy .Nie głosujmy na platformę lewicę trzecia drogę. Głosujmy na Nawrockiego Menzena Brauna Jakubiaka Bartoszewicza czyli obóz który się zjednoczył. Obóz patriotyczny.Wszyscy do urn to jedyna szansa aby Polska nie straciła swojej niepodległości