Treść: @Worek ziemniaków. A co było nieprawdą w tym co napisałem. Zaskoczę Cię, mi nie przeszkadza to, że w II turze jest kandydat PiS, ale przeszkadza mi to, że znalazł się w niej człowiek, który w normalnych warunkach znalazł by się na marginesie społeczeństwa, do którego nikt by się nie chciał przyznać. To mi przeszkadza, że dla swoich partyjnych korzyści politycy, jedni i drudzy, potrafią usprawiedliwiać rzeczy, które do tej pory były w naszej kulturze naganne.