Treść: Nie zrozumiałe dla mnie jest, że na urząd Prezydenta ludzie chcą wybrać osobę, która nie zaprzeczyła, że "wyłudziła" mieszkanie za 10% wartości rynkowej, ponieważ sama się przyznała, że nie zapłaciła deklarowanej w akcie notarialnym kwoty 120 tyś. Jak w Oleśnicy sprzedają mieszkania komunalne za 10% wartości, to wszyscy krzyczycie i jesteście oburzeni, że to niesprawiedliwe, że niech biorą kredyty jak wszyscy inni. Głosujecie na osobę, która brała aktywny udział w Ustawkach Kibolskich i nie żałuje tego, a wręcz przeciwnie, szczyci się tym. Głosujecie na osobę, która jest uzależniona od używek, ale w odpowiedzi "co wkładał do ust" kłamie, że brał gumę. Chcecie głosować na osobę, która jest oskarżana o czerpanie jakieś korzyści z prostytucji kobiet, które w dużej mierze są do niej zmuszane siłą, biciem, uzależnieniami. Chciałbyś aby twoja córka, żona, koleżanka, ktoś z Twojej rodziny trafił na swojej drodze na takich ludzi? Ja nie i nie życzę tego nikomu. Tak, wiem, zaprzecza tym informacjom, ale jego działania są takie, żeby wyjaśnianie sprawy trwało latami. Dodatkowo zaprzeczał wszystkim wcześniejszym niekorzystnym informacjom, które okazały się prawdziwe, więc dlaczego miałbym nie wierzyć, że kandydat na prezydenta rzeczywiście czerpał korzyści z prostytucji, do którego powinien czuć obrzydzenie każdy człowiek mający przynajmniej odrobinę empatii. Jak nisko upadliśmy jako społeczeństwo, że nie przeszkadza nam kandydatura takiej osoby, a nasi politycy wmawiają nam, że przemoc i bójki kibolskie to nic takiego, to normalność i że oni też się bili w młodości. Jeśli uważacie, że ostanie zadymy kiboli na wrocławskim rynku były w porządku, to oddajcie głos na Pana Karola, który szczyci się udziałem w podobnych zabawach.