Treść: LUDZIE !!!! Tylko i wyłącznie mniejsze zło !!!! Tylko Nawrocki, jeśli trzask wygra zrobią nas drugim landem niemieckim będzie taka drożyzna E zobaczycie, a dzieci będziecie bać się wypuszczać na podwórze bo za rogiem będą kolorowe ciapate stały z nożami nie widzicie obrazków w Francji Szwecji i Niemiec halllo pobudka póki nie jest za późno nie pozwalamy na domykanie systemu !!