Treść: Co by nie mówić to kibolkarol kłamie nonstop,od samego początku plącze,kluczy,zmienia wersję....sam już nie wie co jest prawdą,a co nie.A taki człowiek jest niewiarygodny,niestety! Jeszcze dochodzi szemrany życiorys,przyjaźń z półświatkiem, gangsterami,ustawki kibolskie,oszustwo mieszkaniowe,lichwiarstwo,ćpanie.....ja i moja rodzina i moi znajomi nie chcemy mieć takiego zdegenerowanego prezydenta,dla naszych dzieci też nie!!!