reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest niedziela, 28 czerwca. Imieniny Ireneusza, Leona, Benigny.
33℃
(zachmurzenie małe). Zobacz prognozę pogody

Zgłaszanie nadużycia w komentarzu

Komentarz

Treść: Każdy z kandydatów ma swoje plusy i minusy. Trzaskowski zna języki, jest przystojny jak nie jest wczorajszy..ale jest niewiarygodny zupełnie-jak go obserwowałam, ma bardzo progresywne lewicowe poglądy które są bardzo szkodliwe i wprowadzone co zapowiada-będą uprzykrzać i zaburzać życie normalnych rodzin( kobieta,mężczyzna,dzieci), najgorsze co zrobi i na co czeka to doprowadzi do zaakceptowania przeniesienia kompetencji Polskiego rządu do Brukseli i to byłby gwóźdź do naszej trumny o czym chyba większość jego elektoratu wogole nie myśli albo nie chce myśleć. Nawrocki ma wiele błędów przeszłości co z pomocą całej machiny propagandowej zostało zaakcentowane i wręcz przerysowane w tej kampanii, mam obawę że może się bać zdecydowanie stanąć przed lobby ,,rzymiańskim" ale nie mam wątpliwości, że o reparacje będzie walczył, że sprzeciwi się wysłaniu naszych żołnierzy na Ukrainę ico ważne akcentuje powrót realizacji CPK i innych strategicznych inwestycji, co jest bardzo ważne dla wzrostu PKB i podwyższenia naszego standardu życia. Dla mnie bilans wychodzi na plus dla Karola Nawrockiego, jest to moja bardzo przemyślana decyzja.

Podpis: Katarzyna
Dodano: 2025-05-29 20:31:38
Powód
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2026 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube