Treść: Każdy z kandydatów ma swoje plusy i minusy. Trzaskowski zna języki, jest przystojny jak nie jest wczorajszy..ale jest niewiarygodny zupełnie-jak go obserwowałam, ma bardzo progresywne lewicowe poglądy które są bardzo szkodliwe i wprowadzone co zapowiada-będą uprzykrzać i zaburzać życie normalnych rodzin( kobieta,mężczyzna,dzieci), najgorsze co zrobi i na co czeka to doprowadzi do zaakceptowania przeniesienia kompetencji Polskiego rządu do Brukseli i to byłby gwóźdź do naszej trumny o czym chyba większość jego elektoratu wogole nie myśli albo nie chce myśleć. Nawrocki ma wiele błędów przeszłości co z pomocą całej machiny propagandowej zostało zaakcentowane i wręcz przerysowane w tej kampanii, mam obawę że może się bać zdecydowanie stanąć przed lobby ,,rzymiańskim" ale nie mam wątpliwości, że o reparacje będzie walczył, że sprzeciwi się wysłaniu naszych żołnierzy na Ukrainę ico ważne akcentuje powrót realizacji CPK i innych strategicznych inwestycji, co jest bardzo ważne dla wzrostu PKB i podwyższenia naszego standardu życia. Dla mnie bilans wychodzi na plus dla Karola Nawrockiego, jest to moja bardzo przemyślana decyzja.