Treść: W USA Polak to synonim głupka, w zachodniej Europie złodzieja (także głupiego) lub alfonsa. Kiedyś mnie to dziwiło, ale teraz już wcale. Ktoś kto głosuje na głupiego złodzieja i bandziora który stręczył kobiety na pewno nie jest kimś lepszym. A takich jest około 50% naszej populacji podobno.