Treść: do naleśnika - otóż Republika jest wyrazicielem woli milionów. Milionów, którzy dobrowolnie utrzymują tą stacje z własnych pieniędzy dokonując wpłat na różne zakupy sprzętu. Więc nie porównuj jej do TVN w likwidacji, której twarzą jest "hiena roku" Schnepf czy TVN finansowanego zagranicznym kapitałem. Czy wy wszyscy macie pamięć złotej rybki? Co z obietnicami Tfuska o rozliczeniach PiS? Gdzie sprawy w sądach, gdzie aresztowania o których było tak głośno? Gdzie te afery, które miały badać komisje ośmieszające się jedna po drugiej? Popatrzcie na Tfuska. Co się z nim dzieje? On zwariował.