Treść: bezbożny wczoraj o 08:48 Na drugim planie zdjęcia widzimy byłego szefa SLD i oleśnickiej lewicy Mirosława P., który razem ze szwagrem Henrykiem B. wykończyli lewicowe organizacje swoją nieudolnością, niewiedzą, głupotą i nienawiścią do człowieka. Teraz pan P. w autobusie do całowania butów pisowcom. Na tutejszym zdjęciu i na zdjęciu Fb. podnieconego Dawida, po prawej stronie en face. Szwagier od kilku lat w grobie. Takie novum pośród politycznych śmieci. A pan lekarz chirurg z michałowj stajni, swoją miną obrzydza doznania skrajnej prawicy oleśnickiej. Całe to towarzystwo swoimi poglądami psuje robotę zniewolonej ideologicznie Polsce. A ich reprezentant nie jest godzien całować butów bardzo mądrego człowieka, mam nadzieję prezydenta państwa, Rafała Trzaskowskiego... Narodowy pseudopatriotyzm stracił już swój sens globalnie - spójrzcie co się dzieje we Świecie. Nawet wołanie do wyimaginowanego boga nic nie daje. Jak macie zdrowe mózgi to trzeba pomyśleć ! A daliście się ogłupić kościelnemu szczylowi.