reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest środa, 24 czerwca. Imieniny Jana, Danuty, Janiny.
29℃
(zachmurzenie umiarkowane). Zobacz prognozę pogody

Zgłaszanie nadużycia w komentarzu

Komentarz

Treść: bezbożny wczoraj o 08:48 Na drugim planie zdjęcia widzimy byłego szefa SLD i oleśnickiej lewicy Mirosława P., który razem ze szwagrem Henrykiem B. wykończyli lewicowe organizacje swoją nieudolnością, niewiedzą, głupotą i nienawiścią do człowieka. Teraz pan P. w autobusie do całowania butów pisowcom. Na tutejszym zdjęciu i na zdjęciu Fb. podnieconego Dawida, po prawej stronie en face. Szwagier od kilku lat w grobie. Takie novum pośród politycznych śmieci. A pan lekarz chirurg z michałowj stajni, swoją miną obrzydza doznania skrajnej prawicy oleśnickiej. Całe to towarzystwo swoimi poglądami psuje robotę zniewolonej ideologicznie Polsce. A ich reprezentant nie jest godzien całować butów bardzo mądrego człowieka, mam nadzieję prezydenta państwa, Rafała Trzaskowskiego... Narodowy pseudopatriotyzm stracił już swój sens globalnie - spójrzcie co się dzieje we Świecie. Nawet wołanie do wyimaginowanego boga nic nie daje. Jak macie zdrowe mózgi to trzeba pomyśleć ! A daliście się ogłupić kościelnemu szczylowi.

Podpis: dziewica marysia
Dodano: 2025-05-27 21:35:54
Powód
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2026 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube