Treść: Wklejam,Opinia jakiegoś internaury..."Rodacy, polityka to nie wygłupy , lepiej by nasz prezydent dał komuś w ryj ,niżdał komuś dy.. ." , Dwie ostatnie kropki są moje, ciekawe prawda ?