Treść: Proszę się tak nie rozpędzać z tymi pochwałami. 1) ul. Moniuszki w Oleśnicy zrobiona tylko częściowo do kładki nad torami, dalej jest dramatycznie zła przy garażach, przy ZNTK. Sam dyrektor ZDP na tym portalu przyznał,że jest droga w złym stanie i zapadnięta kanalizacja...Mijanie się z prawdą. 2)- ul. Wądoły na odcinku od ul. Moniuszki do Energetycznej w Oleśnicy jak już to od wiaduktu do ulicy Energetycznej. Przy zakładzie przetwórczym foli vis a vis ogródków działkowych dziura na dziurze chodnik zapadnięty... 3) przebudowa sygnalizacji świetlnej oraz przejścia dla pieszych w kierunku Poniatowic i Szczodrowa w Ligocie Polskiej... jak już to naprawiliście to co zaniedbaliście przez lata. Otrzymaliście w zarząd dawna drogę krajową nr 8 w bdb stanie po oddaniu trasy S8. Gdyby nie śmiertelny wypadek na tym skrzyżowniu dalej sygnalizacja by nie działała.Tak jak nie działa w Stradomii,Cieślach,Koloni Poniatowice. Tak jak nie działa doświetlenie wysepek na tej trasie zmodernizowanej w 2008 roku w ramach rządowego programu " bezpieczna 8" Mało Wam ?