reklama
reklamareklama
Dziś jest piątek, 14 sierpnia. Imieniny Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda.
29℃
(bezchmurnie). Zobacz prognozę pogody

Wieczorna bijatyka przy Żabce. Pilna interwencja policji [WIDEO]

Aktualnościdzisiaj o 09:44Komentarzy: 32
Grupa osób uczestniczyła w bijatyce przed sklepem sieci "Żabka" przy ulicy Wojska Polskiego w Oleśnicy. Na miejsce wezwano policję.



Wczoraj przed sklepem sieci "Żabka" przy ulicy Wojska Polskiego w Oleśnicy doszło do bijatyki. W zdarzeniu brało udział kilka osób. Na miejscu interweniowała policja.

- Policjanci na miejscu zastali trzy osoby, w tym zgłaszających. Mężczyźni oświadczyli, że zostali zaczepieni przez inną grupę z pobudek prywatnych. Osoby te były im znane, jednak przed przybyciem patrolu oddaliły się w nieznanym kierunku. Policjanci poinformowali zgłaszających o przysługujących im możliwościach prawnych. Na miejscu nikt nie wymagał pomocy medycznej - informuje portal MojaOlesnica.pl asp. Karolina Walczak z oleśnickiej policji.

Zgłaszający poinformowali również, że nie żądają ścigania sprawców. Mimo to, funkcjonariusze sprawdzili okolicę, ale nie napotkali domniemanych agresorów.



rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (32)

Alanik srbdzisiaj o 17:31

Eryczka,F Policja nie rusza to wiemy nie od dziś :)))

Zgłoś
Dawna znajoma dzisiaj o 17:18

Z Emilką M. problem był już kilka lat temu w gimnazjum, jak zaczepiała dziewczyny na przerwach plując, popychając itd, ale niestety nauczyciele rozkładali ręce, ponieważ nie mieli z kim współpracować. Teraz posiłkuje się kolegami i nadal prowokuje bójki

Zgłoś
Zbigniew Kucharskidzisiaj o 17:14

Biali polscy katoliccy patriotyczni inżynierowie z PiS się między sobą bili o piwo. To takie polskie

Zgłoś
Marekdzisiaj o 16:03

Kup sprzymierzeńcy policji

Zgłoś
MojaOlesnica.pldzisiaj o 15:54

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
bledzisiaj o 15:35

Yhhhh. Ale co oni tam robią :0 To wygląda jak homosek.ualny wybryk nieobyczajny, a nie jak bijatyka.

Zgłoś
Bendzisiaj o 14:37

A ile czasu uplynelo od zgloszenia do przyjazdu patrolu?

Zgłoś
Zbigniew Kuckadzisiaj o 14:33

Wszyscy uczestniczący w zajściu to patologoia oleśnicka.

Zgłoś
Prawda Kasiadzisiaj o 14:29

Zw kowalski nie umiesz powiedzieć ktorej drukarni zleciles druk tego twojego przewodnika? W sieci nie ma żadnej wzmianki o nim...czyżbyś kłamał?

Zgłoś
Dramat dzisiaj o 14:12

Ci których nie było i którzy nie widzieli nie powinni wypowiadać się co było wina całego zajścia, miejsce było przypadkowe a nos trzeba lepiej wsadzać w sos niż w nie swoje sprawy

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2026 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube