
Zarząd Powiatu Oleśnickiego realizując budżet na 2026 rok przeznacza do zbycia część nieruchomości rolnej położonej w Karwińcu o łącznej powierzchni 83,45 ha.
Działki ujęte w wykazie będą sprzedawane w trybie przetargu ustnego ograniczonego, zgodnie z ograniczeniami wynikającymi z ustawy o kształtowaniu ustroju rolnego.
Zgodnie z art. 2a ustawy, nabywcą nieruchomości rolnej może być wyłącznie rolnik indywidualny lub inny podmiot posiadający zgodę Dyrektora Generalnego KOWR, wydaną w formie decyzji administracyjnej.
rd
Komentarze (13)
Knurek już ci pisałem gdzie. Ja mam Album i mam nawet jego zdjęcia, ale ci nie pokażę
ZgłośKowalski... Pytam gdzie zdjęcia twego albumu!? jaka cena? Kto projektował okładkę? Która drukarnia go wydrukowała?. Dlaczego ty *wielki filantrop* (hahahah) nie dałeś jednego albumu do biblioteki?. BO NIC NIE WYDAŁEŚ KŁAMCO. Jedziesz po Horbaczach a jestes jak oni. Gęba pełna frazesów. Nic więcej jak puste obietnice.
ZgłośDodatkowy etat członka zarządu kosztuje. Uposażenie starosty oraz zastępcy, sekretarza, diet radnych w górnych granicach kosztuje.
ZgłośPowinno się te ziemie przekazać naszym ukochanym braciom uchodźcom i migrantom
ZgłośPojdzie bo dla rolnikow sa darmowe kredyty,zwolnienia i cala gama doplat.To nie jest zdrowy biznes.
Zgłoś













