Potrącenie dziewczynki koło gminnej hali. Szła na zakończenie roku szkolnego
Aktualnościdzisiaj o 09:01Komentarze Facebooka
Dzisiaj około godziny 8:30 na parkingu koło gminnej halo sportowej przy ulicy Wileńskiej w Oleśnicy doszło do potrącenia dziewczynki przez osobę kierującą samochodem osobowym. Poszkodowana jest uczennicą Szkoły Podstawowej Gminy Oleśnica im. Adama Mickiewicza i szła na zakończenie roku szkolnego.
Na miejsce pilnie wezwano policję, straż pożarną i pogotowie ratunkowe. Na miejscu rozstawiono parawan. Wiadomo, że dziecko było przytomnie w momencie przyjazdu służb. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.
AKTUALIZACJA, godz. 10:14
Jak podaje policja, 12-letnia dziewczynka nie odniosła żadnych obrażeń. Za sprawczynię uznano kierującą samochodem. Była to matka innego dziecka biorącego udział w uroczystości. - Zastosowano wobec niej postępowanie mandatowe - powiedziała nam post. Wiktoria Florczak z Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy.


rd

















