reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest piątek, 26 czerwca. Imieniny Jana, Pawła, Miromira.
28℃
(bezchmurnie). Zobacz prognozę pogody

Potrącenie dziewczynki koło gminnej hali. Szła na zakończenie roku szkolnego

Aktualnościdzisiaj o 09:01Komentarze Facebooka
Dziewczynka idąca na zakończenie roku szkolnego została potrącona przez samochód. Do wypadku doszło koło gminnej hali sportowej w Oleśnicy.



Dzisiaj około godziny 8:30 na parkingu koło gminnej halo sportowej przy ulicy Wileńskiej w Oleśnicy doszło do potrącenia dziewczynki przez osobę kierującą samochodem osobowym. Poszkodowana jest uczennicą Szkoły Podstawowej Gminy Oleśnica im. Adama Mickiewicza i szła na zakończenie roku szkolnego.

Na miejsce pilnie wezwano policję, straż pożarną i pogotowie ratunkowe. Na miejscu rozstawiono parawan. Wiadomo, że dziecko było przytomnie w momencie przyjazdu służb. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

AKTUALIZACJA, godz. 10:14

Jak podaje policja, 12-letnia dziewczynka nie odniosła żadnych obrażeń. Za sprawczynię uznano kierującą samochodem. Była to matka innego dziecka biorącego udział w uroczystości. - Zastosowano wobec niej postępowanie mandatowe - powiedziała nam post. Wiktoria Florczak z Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy.





rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2026 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube