reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest czwartek, 25 czerwca. Imieniny Łucji, Wilhelma, Albrechta.
31℃
(bezchmurnie). Zobacz prognozę pogody

Grzegorz Braun przyjedzie do Oleśnicy na pikietę przed sądem

Aktualnościdzisiaj o 14:27Komentarzy: 24
Europoseł Grzegorz Braun ponownie odwiedzi Oleśnicę. Tym razem weźmie udział w pikiecie przed sądem.



- Poseł Grzegorz Braun w poniedziałek odwiedza Oleśnicę.
Zachęcamy do obecności przed tamtejszym sądem przy ul. 3 Maja.
Nie ustąpimy w walce przeciwko zabijaniu niewinnych Polaków!
- informuje Marta Czech z Konfederacji Korony Polskiej.

O godzinie 11:15 odbędzie się tam pikieta pro-life, a kwadrans później zaplanowano konferencję prasową.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (24)

zw-kowalskidzisiaj o 17:50

Do @Olo. Psy szczekają a karawana idzie dalej. Wyobraź sobie, że mnie tu nie będzie. To śmierć twórcza dla @Oli, @knur, @Juras, trans @Jolka, @Jan czy wszelkie odmiany gabrysia, tadzia Głowińskiego i redaktora Józka. Wtedy portal " umrze śmiercią naturalną" . Nie będą mieli do kogo hejtowac.

Zgłoś
Nosdzisiaj o 17:49

Szykować kaftan bezpieczeństwa dla wariata. A z drugiej strony policja Oleśnicka powinna inaczej się zachować niż to było w szpitalu.

Zgłoś
Przytul bociana dzisiaj o 17:46

Dam ci przytulić boćka a potem na pikiete razem

Zgłoś
Przytul bociana dzisiaj o 17:42

Anna trzy razy po 30 minut to tylko ty potrafisz

Zgłoś
Aniadzisiaj o 16:29

Pamiętajcie! Grunt to przytulać bociany! Dwa razy dziennie po 30 minut przed jedzeniem ( w czasie upałów najlepiej tuż po wschodzie słońca). Boćki mogą być z gumy, błota lub grzybów (najlepsze są z huby).

Zgłoś
MojaOlesnica.pldzisiaj o 16:24

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
Lekarz z Tworekdzisiaj o 16:19

Przygotowač gaśnice i pod sąd dziada wykurzyć!!!

Zgłoś
Buahahahaahaaadzisiaj o 16:16

Słuchajcie, ta afera w Szpitalu Południowym w Watszawie rozwija się jak jakiś mega thriller, teraz donoszą o sfalszowanej dokumentacji dotyczącej 20 zgonów. Ta Koalicja Obywatelska to jednak są zdolniachy.

Zgłoś
Xxxdzisiaj o 16:09

On jak pajace z PiSu bezkarny robi co chce

Zgłoś
Pdzisiaj o 15:40

Mam nadzieję że z pikiety trafi prosto do tego sądu a potem odwiozą go do tworek

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2026 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube