reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest czwartek, 25 czerwca. Imieniny Łucji, Wilhelma, Albrechta.
22℃
(bezchmurnie). Zobacz prognozę pogody

Wojciech Paszkowski nowym starostą oleśnickim. Radni PiS wyszli z sali

Aktualnościdzisiaj o 18:04Komentarzy: 72
Wojciech Paszkowski został wybrany nowym Starostą Powiatu Oleśnickiego w trakcie dzisiejszych obrad rady powiatu.



Jak już informowaliśmy, dotychczasowa starosta Wioletta Efinowicz złożyła rezygnację z zajmowanej funkcji. Rezygnacja została dzisiaj przyjęta przez radę powiatu, która wciąż obraduje przy ul. Słowackiego w Oleśnicy.

Radni wybrali już nowego starostę. Został nim Wojciech Paszkowski, przewodniczący Koalicji Obywatelskiej w powiecie oleśnickim, dotychczas sprawujący funkcję członka zarządu powiatu.

Radni Prawa i Sprawiedliwości wyszli z sali na czas głosowania. Za kandydaturą Paszkowskiego było czternaście osób. Jedna wstrzymała się głosu, a jeden głos był nieważny. Więcej informacji wkrótce.

AKTUALIZACJA, godz. 18:55

Do zarządu powiatu weszli też wicestarosta Sławomir Kapica, Marcin Gręda, Maria Susidko oraz Wioletta Efinowicz jako etatowy członek zarządu.

AKTUALIZACJA, godz. 19:02

Nowy starosta wydał oświadczenie.

***

DZIŚ ZOSTAŁEM WYBRANY STAROSTĄ POWIATU OLEŚNICKIEGO! DZIĘKUJĘ RADNYM I MIESZKAŃCOM ZA Zaufanie.

W trakcie dzisiejszych obrad Rady Powiatu Oleśnickiego zostałem wybrany Starostą Powiatu Oleśnickiego.

Bardzo dziękuję radnym koalicji rządzącej - Koalicji Obywatelskiej i Ruchu Samorządowego Powiatu Oleśnickiego- za otrzymany mandat zaufania i już teraz deklaruję dalszą pracę na rzecz naszego powiatu i poszczególnych gmin.

Mam świadomość wyzwań stojących przed samorządem w dzisiejszych czasach, dlatego bardzo ważne jest współdziałanie dla dobra naszej wspólnoty z całym zarządem powiatu, radnymi oraz włodarzami i przedstawicielami gmin w powiecie.

Zdaję sobie sprawę, że to wielki zaszczyt, ale przede wszystkim - ogromna odpowiedzialność. Podchodzę do niej z dużą pokorą i energią do działania.

Do zobaczenia w terenie - będę zawsze tam, gdzie bije serce naszego powiatu!

Wojciech Paszkowski

***

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (72)

ha ha haaa...dzisiaj o 18:35

Jedne świnie i złodzieje odchodzą, inne przychodzą. Nic się nie zmienia.

Zgłoś
Jdzisiaj o 18:28

Wojtek wiesz z kim tańczysz. Nie daj się. Powodzenia.

Zgłoś
OXdzisiaj o 18:22

jedyne w tym dobre to przystojny i młody.

Zgłoś
Pdzisiaj o 18:21

I tak pomału kończy się PiS ludzie mają dość waszych kłamstw złodziejstwa i sianiem nienawiści oby tak dalej brawo

Zgłoś
Przemekdzisiaj o 18:21

to żle.

Zgłoś
Jasdzisiaj o 18:20

Przydało by się żeby wybory samorządowe w końcu wygrała inna partia skończyły by się układy dyrektorzy żłobków namaszczonych, etaty w urzędzie miasta czy starostwa może kiedyś te czasy nastaną

Zgłoś
zbyszek bazyliszekdzisiaj o 18:19

I bardzo dobrze

Zgłoś
Benekdzisiaj o 18:19

Brawo. Pisiory się wstydzić powinny

Zgłoś
Dramat dzisiaj o 18:16

Jprd. Lewak u władzy

Zgłoś
Wstyd dzisiaj o 18:13

Patologia w biały dzień

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2026 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube