W niedzielę w Boguszycach odbyły się zawody wędkarskie zorganizowane przez Koło Polskiego Związku Wędkarskiego "Sandacz Boguszyce". W wydarzeniu uczestniczyło 28 zawodników reprezentujących koła wędkarskie z okręgu wrocławskiego.
Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

Zawody przeprowadzono w dwóch sektorach. Rywalizacja okazała się szczególnie udana dla gospodarzy, ponieważ zwycięzcami obu sektorów zostali reprezentanci Koła PZW nr 117 „Sandacz Boguszyce”.
Najważniejsze trofeum zawodów – Puchar Wójta Gminy Oleśnica – również pozostało w Boguszycach. Zdobył go zawodnik reprezentujący miejscowe koło „Sandacz”.
Organizatorem wydarzenia był Łukasz Chlebowski, prezes Zarządu Koła PZW „Sandacz Boguszyce”, przy wsparciu Marcina Kasiny, wójta gminy Oleśnica. Zawody zgromadziły wędkarzy z całego okręgu wrocławskiego i były okazją zarówno do sportowej rywalizacji, jak i integracji środowiska wędkarskiego.
Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia
rd

















