reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest poniedziałek, 22 czerwca. Imieniny Pauliny, Flawiusza, Agenora.
21℃
(bezchmurnie). Zobacz prognozę pogody

Sandacz zaprosił wędkarzy na zawody do Boguszyc [ZDJĘCIA]

Sportdzisiaj o 08:23Komentarze Facebooka
W niedzielę w Boguszycach odbyły się zawody wędkarskie zorganizowane przez Koło Polskiego Związku Wędkarskiego "Sandacz Boguszyce". W wydarzeniu uczestniczyło 28 zawodników reprezentujących koła wędkarskie z okręgu wrocławskiego.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia



Zawody przeprowadzono w dwóch sektorach. Rywalizacja okazała się szczególnie udana dla gospodarzy, ponieważ zwycięzcami obu sektorów zostali reprezentanci Koła PZW nr 117 „Sandacz Boguszyce”.

Najważniejsze trofeum zawodów – Puchar Wójta Gminy Oleśnica – również pozostało w Boguszycach. Zdobył go zawodnik reprezentujący miejscowe koło „Sandacz”.

Organizatorem wydarzenia był Łukasz Chlebowski, prezes Zarządu Koła PZW „Sandacz Boguszyce”, przy wsparciu Marcina Kasiny, wójta gminy Oleśnica. Zawody zgromadziły wędkarzy z całego okręgu wrocławskiego i były okazją zarówno do sportowej rywalizacji, jak i integracji środowiska wędkarskiego.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2026 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube