W najbliższy poniedziałek wicepremier i szef MSZ Radosław Sikorski miał przyjechać do Oleśnicy. Spotkanie zostało jednak odwołane.

***
Szanowni Państwo,
z przykrością informujemy, że spotkanie z Panem Wicepremierem, Ministrem Spraw Zagranicznych Radosławem Sikorskim zostało odwołane przez MSZ. Pan Minister uczestniczyć będzie w pilnym zebraniu Rady Ministrów wyznaczonym na poniedziałek.
Przepraszamy za niedogodności.
Organizatorzy
***
rd
Komentarze (18)
strona: 1/2 następna > ostatnia >>
Przemysław Kasprzakdzisiaj o 03:21
Herr Tfusk woła, co to zrobić, bo on nie podoła, aby stołka za szybko nie stracić. Nowy ordnung z Berlina dostał wyraźnie, bo Polska na międzynarodowej arenie zbyt szybko nie gaśnie, pomysł co z Nami zrobić, chociaż szalony, przez minister spraw zagranicznych Niemiec, w Moskwie ustalony na dzień przed wybuchem wojny, nie został spełniony!
Zgłośstrona: 1/2 następna > ostatnia >>

















