reklama
reklamareklama
Dziś jest niedziela, 14 czerwca. Imieniny Elizy, Bazylego, Waleriana.
16℃
(zachmurzenie umiarkowane). Zobacz prognozę pogody

Samorządy dla bezpieczeństwa. Przewodniczący na konferencji

Aktualnościdzisiaj o 08:10Komentarzy: 22
Za nami II Konferencja Samorządowa "Bezpieczeństwo energetyczne jako fundament ochrony ludności w sytuacjach kryzysowych". Powiat reprezentował przewodniczący rady Jan Bronś.



* * *

O bezpieczeństwie energetycznym, przygotowaniu samorządów do sytuacji kryzysowych oraz współpracy instytucji odpowiedzialnych za ochronę mieszkańców rozmawiano podczas II Konferencji Samorządowej „Bezpieczeństwo energetyczne jako fundament ochrony ludności w sytuacjach kryzysowych”.

Powiat Oleśnicki reprezentował we Wrocławiu przewodniczący Rady Jan Bronś. W programie znalazły się wystąpienia ekspertów, przedstawicieli samorządów, środowisk naukowych oraz sektora energetycznego. Uczestnicy debatowali m.in. o bezpieczeństwie infrastruktury energetycznej, wykorzystaniu nowoczesnych technologii w zarządzaniu kryzysowym oraz wyzwaniach, przed którymi stoją dziś samorządy.

Konferencja była okazją do wymiany doświadczeń oraz dyskusji nad rozwiązaniami, które mogą wspierać skuteczniejsze działania na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców.

Starostwo Powiatowe w Oleśnicy

* * *

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (22)

zw-kowalskidzisiaj o 16:11

Do @Jan. Biblioteka jest taka jaka jest. Nie znajdziesz tam raz mojego dawnego miesięcznika Donosiciel Oleśnicki. Odbiór osobiście kwitował mi pracownik czytelni Tadeusz Głowiński. Spytaj dyrektorki dlaczego nie ma ?

Zgłoś
MojaOlesnica.pldzisiaj o 16:10

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
My! Nacjonaliści!dzisiaj o 14:59

My, Nacjonaliści krytykujemy obecny model samorządu. W jego opinii, zamiast służyć obywatelom i promować przedsiębiorczość, stał się on ogromną strukturą biurokratyczną i źródłem utrzymania dla ?partyjnego aparatu? i rzesz urzędników.

Zgłoś
Jandzisiaj o 14:51

No i proste kowalski. Nic nie wydałes. Obiecanki cacanki. Nic nie wydałes prostaku. Nawet nie wiesz w której drukarni powstał hahaha. Ale ty jestes prosty kowalski

Zgłoś
zw-kowalskidzisiaj o 14:11

Do @wydaj album..., @Pan, @Konio. Nie mam wpływu na wasz niedorozwój. To co miałem zrobić to zrobiłem. Jeśli jesteś niedorozwinięty i nie potrafisz wysłać maila lub SMS to nie jest to mój problem. Publikacja nie powstała z chęci zysku. Chodzili o ośmieszanie kolesnickiej "elyty".

Zgłoś
Pandzisiaj o 14:04

Kowalski no co jest? Przecież wydałeś album! Gdzie te zdjęcia? Jak się nazywa drukarnia która go wydała? Ile ma stron?

Zgłoś
Koniodzisiaj o 12:54

Gdzie link do strony ze zdjęciami twojego albumu kowalski?

Zgłoś
Wydaj album żuludzisiaj o 12:45

Kowalski gdzie album rzekomych oleśnickich "slamsów" ktory obiecałeś? ! Obiecałeś w kwietniu 2025r i co? Tu link do twojej wypowiedzi/obietnicy. https://mojaolesnica.pl/62084,444271,krajowa-mapa-zagrozen-bezpieczenstwa-co-najczesciej-zglaszano-pytanie 03.04.2025r godzina 22.34 . Tak wygląda twoja wiarygodność i słowność? Gdzie mozna kupić/wypożyczyć/obejrzeć ten album pytam!!!!

Zgłoś
Xdzisiaj o 12:25

Sytuacje kryzysowe to my mamy przez rządzących

Zgłoś
zw-kowalskidzisiaj o 12:22

Jasiu. Od ponad 20 lat terminal centralny w Sztokholmie poprzez system wymienników odzyskuje ciepło wydzialane przez pasażerów. W Danii są gminy gdzie montuje się chodniki reagujące na nacisk pieszego. To wystarcza miastu na oświetlenie komunalne. Naddatki gminy sprzedają do sieci. A na jakim etapie pozyskiwania energii z alternatywnych źródeł ?

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2026 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube