reklama
reklamareklama
Dziś jest czwartek, 11 czerwca. Imieniny Barnaby, Radomiła, Feliksa.
13℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Jak ma się rozwijać miasto i gmina Bierutów? Ruszyły konsultacje społeczne

Aktualnościdzisiaj o 10:00Komentarzy: 2
Urząd Miejski w Bierutowie zachęca mieszkańców do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych dot. Projektu Strategii Rozwoju Miasta i Gminy Bierutów na lata 2026-2030



- Zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych dot. Projektu Strategii Rozwoju Miasta i Gminy Bierutów na lata 2026-2030. Ewentualne opinie, uwagi lub propozycje zmian zapisów Projektu Strategii wraz z uzasadnieniem można zgłaszać w terminie od 10 czerwca do 16 lipca 2026 r. za pomocą formularza w wersji elektronicznej oraz formularza w wersji papierowej. Jednocześnie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu konsultacyjnym, które odbędzie się w dniu 25 czerwca 2026 r. o godz. 16.00 w Ośrodku Kultury i Sportu w Bierutowie ul. Przyjaciół Żołnierza 14A - informuje bierutowski magistrat.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (2)

Xxxdzisiaj o 10:39

@Ernest.Przedawkowałes tv republika !!!!

Zgłoś
Ernest dzisiaj o 10:08

Powinni wybudować mieszkaniania dla uchodzcow i cieszyć sie ze taki maja teraz potencjał takich inżynierów pielęgniarki itd.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2026 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube