reklama
reklamareklama
Dziś jest sobota, 13 czerwca. Imieniny Antoniego, Lucjana, Gracji.
19℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Przyjechali na otwarcie dworca takim cackiem! Jest nagranie wideo [WIDEO]

Ciekawostki26.05 o 12:31Komentarze Facebooka
Urząd Miasta Oleśnicy zaprezentował nagranie samochodu, którym radni wraz z wiceburmistrz przyjechali na wczorajsze otwarcie dworca PKP.



- Oficjalne otwarcie Dworca PKP w Oleśnicy było dobrą okazją do stylowej podróży do przeszłości, a w tym mistrzem jest radny miejski Marek Kamaszyło - miłośnik kolei inicjator Retro Pociągów. Wraz z Przewodniczącym Rady Miasta Aleksandrem Chrzanowskim i zastępcą burmistrza Edytą Małys-Niczypor przybyli na oficjalne otwarcie oleśnickiego dworca niezwykle urokliwym pojazdem - czytamy w komunikacie Urzędu Miasta Oleśnicy.

Zobacz: Nagranie wideo na stronie Urzędu Miasta Oleśnicy na Facebooku

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2026 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube