reklama
reklamareklama
Dziś jest niedziela, 26 kwietnia. Imieniny Marzeny, Klaudiusza, Marceliny.
12℃
(bezchmurnie). Zobacz prognozę pogody

Przeszłość Bierutowa i okolic. Zaproszenie na wystawę

Aktualnościdzisiaj o 07:36Komentarze Facebooka
Bierutowski OKiS zaprasza na wystawę poświęconej historii miasta.



* * *

760 lat Bierutowa to świetna okazja, by spojrzeć wstecz i zobaczyć, jak wyglądała historia naszego miasta oraz okolic.
Już 8 maja o godz. 17:00 zapraszamy na wernisaż wystawy „Przeszłość Bierutowa i okolic” w zbiorach kolekcjonerskich Renaty i Marka Bińkowskich.

Podczas spotkania pan Marek Bińkowski opowie o swojej kolekcji, pasji do zbierania pamiątek oraz historii ukrytej w dawnych przedmiotach i dokumentach. Na wystawie będzie można zobaczyć m.in. stare pocztówki oraz numizmaty z ziemi bierutowskiej.

To będzie wyjątkowa okazja, żeby zobaczyć Bierutów, którego już nie ma – zatrzymany na dawnych fotografiach, pocztówkach i pamiątkach z minionych lat.

Wystawę będzie można oglądać do 19 czerwca w budynku Centrum Usług Wspólnych w Bierutowie przy ul. Kolejowej 7 (II piętro).
Zapraszamy nie tylko indywidualnie, ale także szkoły, wycieczki i grupy zorganizowane.

Wstęp jest bezpłatny.

Do zobaczenia!

Wystawa poświęcona jest pamięci Renaty Bińkowskiej, żony pana Marka.

OKiS w Bierutowie

* * *

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2026 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube