reklama
reklamareklama
Dziś jest poniedziałek, 30 marca. Imieniny Amelii, Kwiryna, Dobromira.
8℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Skrytykowała ubiór pierwszej damy, po zawiadomieniu radnego PiS traci funkcję

Aktualnościdzisiaj o 13:55Komentarzy: 37
Marta Kubiak z KO skrytykowała ubiór pierwszej damy. W tej sprawie interweniował radny PiS Dawid Jankowski.



Marta Kubiak, sekretarz powiatowych struktur Koalicji Obywatelskiej, w serwisie X skrytykowała ubiór pierwszej damy, Marty Nawrockiej. - Patriotyzm wjechał w pełni. Wizyta dzień 2: garsonka już oficjalnie zsynchronizowana z tapicerką Polbusa. Jeszcze tylko kierunkowskaz i pełen odjazd - napisała, ilustrując swój wpis przerobionym zdjęciem.

Taką postawę negatywnie ocenił Dawid Jankowski, oleśnicki radny Prawa i Sprawiedliwości. Napisał też doniesienie do posłanki KO Anny Sobolak, której M. Kubiak była społeczną asystentką. - Presja ma sens! Poseł Anna Sobolak zakończyła współpracę z hejtującą i szkalującą Pierwszą Damę asystentką - Martą Kubiak. Słuszna decyzja, Pani Poseł! - napisał Jankowski.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (37)

Igadzisiaj o 19:21

A ja mysle, ze wlasnie jej notowania w PO bardzo wzrosly.

Zgłoś
Piotr dzisiaj o 19:13

Ale jestem szczęśliwy korki od szampana strzelają, Marta piję za twoje babole, poproszę o więcej wpisów Marta jestem twoim fanem na portalu X

Zgłoś
Dawidek dzisiaj o 19:10

No i Martunia wylądowała na bruku, kto przygarnie kropka? Martusia jest już wszędzie spalona, ciekawe co Wojtek Paszkowski zrobi z tym problemem, zawsze będą z nią problemy panie Wojtku Paszkowski przewodniczący olesnickiej platformy obywatelskiej proszę się pozbyć balastu bo to będzie co chwilę problem notowania spadły i mieszkańcy wiedzą wszystko co się dzieje w koalicji tylko pan udaje że wszystko jest zajefajnie

Zgłoś
Hejterdzisiaj o 19:02

xD

Zgłoś
%dzisiaj o 18:37

Nie wierze ten radny nie ma co robic.

Zgłoś
Przemek Szdzisiaj o 18:33

Idę się napić z rozpaczy pijecie ze mną?

Zgłoś
Obidzisiaj o 18:20

Przeciez nic kobieta zlego nie powiedziala.

Zgłoś
Wujekdobraradadzisiaj o 18:19

"Do miłego dnia" Batyrowa nie jest drugą osobą. Drugą osobą jest marszałek

Zgłoś
dzisiaj o 18:16

To teraz się pośmiejemy z tego warchlaka marty Kubiak z metropolii zabitej dechami heh

Zgłoś
mdzisiaj o 18:03

@edek,tfuu-piszecie konfident donosi. wyobraźcie sobie, że ktoś kto was nie trawi przerabia wasze zdjęcie lub kogoś z rodziny i wrzuca do sieci szydząc z waszego wyglądu lub sytuacji w jakiej was umieścił. Oczywiście będziecie się cieszyć bo nie jesteście konfidentami i co z tego że część oglądających myśli ,że to zdjęcie prawdziwe i beke ma cała okolica. Ile wrażliwych osób odebrało sobie życie z takieggo powodu,

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2026 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube