reklama
reklamareklama
Dziś jest piątek, 6 lutego. Imieniny Bohdana, Doroty, Pawła.
2℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Remont dworca PKP w Oleśnicy. W środku będzie też bilard, dart i mały bar

Aktualnościdzisiaj o 14:02Komentarzy: 11
Urząd Miasta Oleśnicy informuje o usługach, które wkrótce będą oferowane w budynku dworca PKP.



- Piękny, wyremontowany dworzec PKP robi wrażenie! Dziś Adam Horbacz - Burmistrz Oleśnicy i Przewodniczący Rady Miasta Aleksander Chrzanowski opowiadali reporterce TVP3 Wrocław jak oleśniczanie cieszą się z tej odmiany i jak długo na nią czekali - informuje Urząd Miasta Oleśnicy.

- Przypominamy, że na parterze oprócz funkcji dworcowej będzie kręgielnia! 4 pełnowymiarowe tory zrobią na Was wrażenie! Będą też dogodności dla najmłodszych! Bilard, dart i mały bar, gdzie kupicie soczek, kawę czy herbatę - podaje magistrat.



rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (11)

***dzisiaj o 16:23

A świetlica dla dziec - dojeżdżających do szkół w Oleśnicy tez będzie?....bo kiedyś była? Ale o tym ani słowa w wypowiedziach naszych włodarzy?...

Zgłoś
Marta_z_Bazindzisiaj o 16:13

Powinna być kaplica. Pamiętajcie też aby iść na jeśli różaniec. Powinni o tym już niedługo pisać że będzie

Zgłoś
Olgierddzisiaj o 15:58

To wszystko dzieki naszym rządowym relacja z UE, dzieki której jestesmy 20 gospodarkę świata. UE to nasza duma, jej flaga jest nasza flagą, a Bruksela nasza stolicą. Teraz jako Europejczycy czekamy na euro.

Zgłoś
.dzisiaj o 15:47

wielki idiotyzm z tym barem skończy się to pijanymi ludźmi którzy skacza pod pociąg gratuluje panie burmistrzu

Zgłoś
Podatnik dzisiaj o 15:38

Panie Chrzanowski ,a kiedy to cudo po rewitalizacji Pan otworzy i powie wreszcie mieszkańcom ile za ten cudowny Pana pomysł zapłacili. Przypomnę,że chodzi o park ,a właściwie skwerek kolejarzy.

Zgłoś
Pielęgniarka dzisiaj o 15:16

Kina nie będzie?

Zgłoś
Hmmdzisiaj o 14:46

A pociągi też będą.

Zgłoś
Kbdzisiaj o 14:23

Czy już wszyscy samorządowcy zrobili sobie zdjęcie na tyle dworca?

Zgłoś
Buahahahaahaaadzisiaj o 14:20

A teraz serial o Dworcu chociaż to zasługa PKP nie miasta.

Zgłoś
Knurdzisiaj o 14:13

I zróbcie też punkt wystawowy dla zw kowalski. Dzięki temu będzie mógł pokazać światu swój słynny Album oleśnickich slamsów. Mimo że wydał (podobno) to nie ma go w obiegu ( księgarnie internetowe, biblioteka). Niech te cudo wypłynie w koncu na szerokie wody! Kowalski pisz petycję o punkt wystaeowy Albumu! Chcemy go zobaczyć!!!!!!!!!!

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2026 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube