Namierzyli i ujęli złodzieja hulajnóg. Wpadł przez ogłoszenie w sieci [WIDEO]
Aktualnościwczoraj o 07:00Komentarzy: 21
W piątek około godziny 11:45 przy I Liceum Ogólnokształcącym im. Juliusza Słowackiego w Oleśnicy doszło do kradzieży dwóch zaparkowanych hulajnóg.
Sprawca z kapturem na głowie został uchwycony przez kamery monitoringu szkoły. - Złodzieju, masz czas do jutra do godziny 12, aby odstawić skradzione hulajnogi przed szkołę. Tak się składa, że twoją twarz uchwyciła inna kamera i tym samym wiemy, kim jesteś. W przeciwnym wypadku spodziewaj się odpowiedniej reakcji na drodze prawnej - informowali poszkodowani właściciele jednośladów.
Poszkodowani zgłosili sprawę policji i na własną rękę zaczęli szukać potencjalnych tropów. Wynajęli też prywatnego detektywa. Trop doprowadził do ogłoszenia w jednym z popularnych serwisów internetowych. Spotkali się ze sprzedawcą na terenie Wrocławia.
- Był tak samo ubrany i miał nasze hulajnogi. Został ujęty, wezwaliśmy policję, która go zatrzymała - opowiadają właściciele jednośladów. Dziękują też mieszkańcom za udostępnianie apelu zamieszczonego przed kilkoma dniami na portalu MojaOlesnica.pl.
- Osoba podejrzewana o dokonanie kradzieży hulajnóg to mężczyzna 43-letni mężczyzna. Został on ujęty na terenie obiektu handlowego we Wrocławiu, a następnie przekazany funkcjonariuszom poicji. W wyniku podjętych czynności obie hulajnogi zostały odzyskane. Podejrzany podczas prowadzonych czynności nie przyznał się do popełnienia zarzucanego czynu oraz odmówił składania wyjaśnień. Sprawa trafi do sądu - dowiedzieliśmy się od mł. asp. Karoliny Walczak z Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy.
rd
Komentarze (21)
Do @do de**li. Tylko czekać jak rzekomi znawcy twój wpis przypiszą mi.
ZgłośKowalski i podlozeni Kowalskiego robią z was wala, a wy się napinacie jak zje*y;) Rozegrał was i rozegrali inni, nawet trole Internetowe, wy zje*y;)
ZgłośMieszkaniec naszego miasta, czy wrocławianin co ma turystyczno-złodziejskie wyprawy?
ZgłośAle ty jestes kowalski prosty. Kazdy moze wpisac w wyszukiwarkę czy są miasta partnerskie w szwecji. Ty natomiast kompromitujesz się zaprzeczając oczywistym faktom. Bo kazdy kto wpisze bedzie wiedział że łżesz.
Zgłoś










