reklama
reklamareklama
Dziś jest sobota, 4 kwietnia. Imieniny Izydora, Wacława, Platona.
8℃
(zachmurzenie małe). Zobacz prognozę pogody

Kto pokieruje działem inwestycji? Ruszył nabór na stanowisko w SDM

Aktualności10.12.2025 o 10:00Komentarzy: 8
Sekcja Dróg Miejskich w Oleśnicy poinformowała o rozpoczęciu naboru na stanowisko osoby kierującej działem inwestycji.



Rekrutacja prowadzona jest na umowę na czas określony z możliwością późniejszego zatrudnienia na stałe. Oferta skierowana jest do kandydatów z wykształceniem wyższym technicznym w specjalności drogowej lub ogólnobudowlanej oraz co najmniej czteroletnim doświadczeniem w branży. Wynagrodzenie przewidziano na poziomie od 9 do 10,1 tys. zł brutto.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie i prowadzenie inwestycji drogowych, w tym tworzenie dokumentacji, koordynowanie prac wykonawców oraz nadzór nad przebiegiem robót. Do zadań będzie należało także opiniowanie projektów organizacji ruchu, kontrola oznakowania oraz prowadzenie ewidencji dróg. W ogłoszeniu podkreślono, że praca wiąże się zarówno z obowiązkami biurowymi, jak i pracą w terenie, często w warunkach wymagających szybkiego podejmowania decyzji.

Kandydaci muszą przedłożyć pełny zestaw dokumentów, wśród których wymagany jest list motywacyjny, życiorys, kopie świadectw pracy oraz oświadczenia dotyczące niekaralności i posiadania pełni praw publicznych. Sekcja dopuszcza również dostarczenie referencji i dokumentów potwierdzających dodatkowe kwalifikacje. Nabór prowadzony jest do 19 grudnia do godziny 15, a oferty przyjmowane są w sekretariacie jednostki przy ul. Bolesława Krzywoustego 31C.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (8)

Lokalny kamienicznik13.12.2025 o 10:56

Kto czyta list motywacyjny? Papierologia od samego początku...

Zgłoś
Kazach11.12.2025 o 20:48

Jak tak dalej pójdzie to tylko Dyrektor zostanie

Zgłoś
Gregory Batory 10.12.2025 o 22:05

Ale jaja sami nie dostają lepszych robót a jeszcze dodatkowa osoba do karmienia jak zwykle trzy firmy w Oleśnicy prywatne przejmują roboty ten cyrk staje się śmieszny.

Zgłoś
Ubu10.12.2025 o 12:48

Ciiiiiiii.......Sami swoi.

Zgłoś
zdziwiony10.12.2025 o 12:27

ale tam pracuje jedna osoba!! kto kim bedzie kierowal??

Zgłoś
Zezem10.12.2025 o 12:18

Konkurs jak zabetonować Oleśnicę .Jak ktoś chce zobaczyć to może przejść się ulicą Krzywoustego na wysokości Zielonych ogrodów .

Zgłoś
Oles 10.12.2025 o 11:26

Konkurs wygra na pewno ktoś kto jest vz tej bandy darmozjadów z platformy obywatelskiej

Zgłoś
Grek10.12.2025 o 10:56

Konkurs pewnie wygra była Pani Starosta Bo pracować gdzieś trzeba

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2026 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube