reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest czwartek, 23 października. Imieniny Marleny, Seweryna, Odylii.
16℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Dobre informacje dla podróżujących koleją na trasie Oleśnica-Bierutów

Aktualnościdzisiaj o 10:00Komentarzy: 3
Wicemarszałek województwa przekazuje dobre informacje dla podróżujących koleją.


fot. Koleje Dolnośląskie

- Dobra wiadomość dla mieszkańców powiatów oławskiego, oleśnickiego i trzebnickiego. Już od grudnia, wraz z nowym rozkładem jazdy, Koleje Dolnośląskie S.A. uruchomią nowe połączenia do Brzegu przez Oławę oraz do Namysłowa przez Bierutów i przez Oleśnicę. Podróż do Oławy potrwa zaledwie 14 minut. Zwiększy się też częstotliwość - na tej trasie pojedzie blisko 30 par pociągów dziennie. Z kolei do Bierutowa uruchomionych zostanie 16 par połączeń. To nie koniec - informuje wicemarszałek województwa Michał Rado.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (3)

Wiadomo ktodzisiaj o 13:14

A dojadę tą paciupają do Szwecji

Zgłoś
dzisiaj o 13:11

ten ktory wyjechal bardzo musi tesknic za Bierutowem hihi

Zgłoś
Ten który wyjechał z Bierutowdzisiaj o 13:02

A kogo z Bierutowa stać na bilet do Olesnicy ,a co dopiero do Wrocławia jak tam mieszka sam margines społeczny który nie jest zainteresowany żadną pracą, a zyje tylko z zasiłków, i 800 +

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2025 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube