reklama
reklamareklama
Dziś jest niedziela, 26 lipca. Imieniny Anny, Mirosławy, Grażyny.
14℃
(bezchmurnie). Zobacz prognozę pogody

Tłumy kibiców na meczu AP Oleśnica - Pogoń Oleśnica [ZDJĘCIA, WIDEO]

Sport17.08.2025 o 18:59Komentarzy: 46
Akademia Piłkarska Oleśnica zmierzyła się dziś z Pogonią Oleśnica na stadionie imienia Mirosława Mularczyka. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!

Zobacz galerię zdjęć



Takich tłumów stadion imienia Mirosława Mularczyka przy ulicy Brzozowej dawno nie widział. Piłkarskie derby Oleśnicy zgromadziły tłumy kibiców. Zmierzymy się ze sobą dwie lokalne drużyny - Akademia Piłkarska Oleśnica i Pogoń Oleśnica, które grały w ramach meczu ligowego A-klasy.

Obie mogły liczyć na aktywny i pozytywny doping z trybun. Do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis. Ostatecznie zawodnicy APO wygrali z Pogonią 3:1. Gole dla zwycięskiej drużyny zdobyli Kacper Bartusiak, Adrian Holak i Karol Ratajczyk. Dla MKS-u honorowy punkt wywalczył Adrian Miodek.



Zobacz galerię zdjęć

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (46)

Latarnik18.08.2025 o 05:29

@Budrys88 Więcej kibiców było w latach 1994-1997,ale wtedy liczby robiło też wojsko w cywilkach na przepustce Najwięcej było ludzi w sezonie 1995/1996 jak była 2:liga i półfinał Pucharu Polski.Kibice rzucali rolki z taśmami papieru czyli serpentyny a także cięło się stare gazety na drobne kawałki i rzucało w górę.Nasi kibice mieli szacunek ,gdyż nie dawali się podjudzać kibicom gości a tylko raz jakiś prowokator podarł biało-zielona szachownicę a wtedy kibice WKS Śląsk Wrocław lekko zdemolowali stadion na hasło Dzisiaj sobota po meczu będzie robota :-)

Zgłoś
Latarnik18.08.2025 o 05:21

@Omega Zbieraj podpisy pod petycja o odwołanie prezesa a z Twojej wypowiedzi wynika,że masz dupościdk,gdyż jesteś jak Jarząbek z "Misia" :-)

Zgłoś
196718.08.2025 o 05:12

APOFan - długo myślałeś na tymi wypocinami? Pogoń miała,ma i zawsze będzie miała swoich kibiców! A APO długo nie będzie miało prawdziwych kibiców... A spęd w postaci rodzin zawodników APO długo tego faktu nie zmieni...

Zgłoś
APOFan18.08.2025 o 02:41

@Budrys88 - jak zawsze "kibice Pogoni" znowu byli na innym meczu ????

Zgłoś
Budrys8818.08.2025 o 01:17

Takiej frekwencji to ja dawno nie widziałem na brzozowej! Pogoń piłkarsko kiepsko ale kibice w formie! W ponad 5 dyszek w młynie z mega pokazem pirotechnicznym i głośnym dopingiem grali u siebie bez dwóch zdań a niby Apo było gospodarzem... Kibice Pogoni zajmowali swój sektor jak zawsze na swoich domowych meczach. To oni wprowadzili świetną atmosferę tego meczu. Brawo dla nich!

Zgłoś
Eee17.08.2025 o 23:41

APO. <3 tam niżej było serce :)

Zgłoś
Eee17.08.2025 o 23:40

APO ??

Zgłoś
fan17.08.2025 o 23:37

setki rodzin z APO na sektorze. Masa wychowanków APO w obu drużynach. Świetna atmosfera. Dobry mecz. Wygląda na to, że piłka w Oleśnicy ma przyszłość!

Zgłoś
Omega17.08.2025 o 23:04

Niestety pycha, oraz ego prezesa Pogoni Oleśnica Michała Kreja zwyciężyło. Wszyscy którzy znają go prywatnie wiedzą, że prezes Mks-u nie potrafi przyjąć no wiadomości, że się nie zna, że nie umi i że generalnie to jego czas dawno już minął. I tu Broń Boże nie jest to atak na jego osobę, tylko mi jako kibicowi oleśnickiego futbolu już zbrzydło i mam dość. Kiedy obejmował Pogoń obiecywał, że będzie tu 2 liga, że da z siebie maksa. Teraz tłumaczy się tym, że inne gminy dają więcej, że zawodnicy są be no i generalnie całe życie wiatr w oczy a on jak zawsze jest niewinny. Problem jest inny Drogi Michale... Problem jest taki, że w Oleśnicy już nie ma pół człowieka który by ciebie szanował. Pan nawet nie potrafi kupić chłopakom owoców po meczu, czy honorowo wypłacić zaległych pieniędzy... Taki z Pana deweloper. Pogoń potrzebuje normalnego prezesa, osobę które będzie żyć tym klubem, kogoś kto odda się na maksa nie kogoś kto przyjeżdża raz na pół roku kiedy jest dobrze. Z całym szacunkiem, ale proszę zostawić Pogoń Oleśnice w spokoju.

Zgłoś
Latarnik17.08.2025 o 21:40

@Res Pozdrowienia z FC Oleśnica Wisła Kraków dla Was ;)

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2026 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube