reklama
reklamareklama
Dziś jest środa, 1 kwietnia. Imieniny Grażyny, Hugona, Teodory.
1℃
(pochmurnie). Zobacz prognozę pogody

Nowy Lidl w Oleśnicy. Kiedy otwarcie nowego sklepu?

Aktualności12.08.2025 o 08:28Komentarzy: 23
Przy ulicy Krzywoustego w Oleśnicy powstaje kolejny market sieci Lidl w mieście.



Przy ulicy Krzywoustego w Oleśnicy (kilkanaście metrów od Biedronki) powstaje market Lidl. Tym samym będzie to drugi obiekt tej niemieckiej sieci w Oleśnicy. Pierwszy ze sklepów zlokalizowany jest przy ul. Wojska Polskiego.

Lidl to sieć dyskontów spożywczo-przemysłowych, należąca do niemieckiej grupy Schwarz. W Polsce działa od 2002 roku i posiada kilkaset sklepów w różnych regionach kraju. Oferta obejmuje zarówno produkty spożywcze, jak i przemysłowe, w tym marki własne. Sieć regularnie wprowadza promocje oraz czasowe oferty tematyczne.

Obecnie na placu budowy przy Krzywoustego trwają intensywne prace. Otwarcie nowego obiektu ma nastąpić w ciągu miesiąca.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (23)

kierowca12.08.2025 o 14:20

Pis krytykuje Niemców a prezydent i wypasiona ochrona jeździ tylko niemieckimi autami .powinni przesiąść się na zaguli lub moskwicze.

Zgłoś
pasażerka12.08.2025 o 14:13

pragnę poinformować ze z miasta do nowego Lidla dojedziemy komunikacja miejska darmowa. LINIA nr. 2

Zgłoś
Mieszkanka12.08.2025 o 13:45

Ciekawe czym tam dojechać jak się niema samochodu tu jest problem bo autobusy nie dojeżdżają do dużych super marketów

Zgłoś
z innej wsi12.08.2025 o 13:43

Beznadziejny wjazd , lepiej było wspólny z biedronką szeroki wjazd zrobić ,a tak będzie niebezpiecznie

Zgłoś
Ernest 12.08.2025 o 11:28

Polacy kupują w Dino a Niemce w Lidlu

Zgłoś
Anka12.08.2025 o 10:28

Następny kołchoz. W Dobroszycach na magazyn nie mogą ludzi znaleźć. Zapierdziel i człowiek nigdy nie wie kiedy z pracy wyjdzie.

Zgłoś
Jarosław syn konfidenta12.08.2025 o 10:00

do Ernest a ty i twój zeszczany śmieć gdzie robicie zakupy ?

Zgłoś
Ernest 12.08.2025 o 09:45

Polak robi zakupy w Dino

Zgłoś
janciszek12.08.2025 o 09:40

ciekawe czy bedzie tak guupio połączony jak Lidl na Wojska Polskigo z resztą parku handlowego za rowem z wodą

Zgłoś
On 12.08.2025 o 09:21

Pisowcy nie powinni robić zakupów w tym sklepie,bo to opcja niemiecka jak mówi wasz prezes.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2026 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube