Oleśnicka komenda straży informuje o ślubowaniu nowych strażaków.

***
Ślubowanie nowo przyjętych strażaków w JRG Oleśnica
lW Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej w Oleśnicy odbyło się uroczyste ślubowanie nowo przyjętych funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej:
- str. Olaf Pelc
- str. Adrian Cygan
Ślubowanie przyjął Komendant Powiatowy PSP w Oleśnicy – bryg. mgr inż. Łukasz Słoma
Uroczystość odbyła się w obecności Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP, Kierownictwa JRG Oleśnica oraz funkcjonariuszy III zmiany służbowej.
Witamy nowych strażaków w naszych szeregach i życzymy im bezpiecznej oraz pełnej satysfakcji służby!
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Oleśnicy
***
rd

















