Rozpoczęła się rozbiórka dawnego budynku prosektorium, które znajduje się nieopodal oleśnickiego szpitala.

Rozpoczęły się prace związane z rozbiórką budynku dawnego prosektorium, który znajduje się nieopodal oleśnickiego szpitala przy ul. Armii Krajowej.
- Tam już nic się nie dzieje, obiekt jest w opłakanym stanie. Jest już wydana przez inspektora nadzoru budowlanego decyzja o konieczności rozbiórki. Budynek kończy swoją bytność, będzie rozebrany - informowała już wcześniej Agnieszka Cholewińska, dyrektor Powiatowego Zespołu Szpitali w Oleśnicy.
rd
Komentarze (6)
Piotr 6.06.2025 o 09:12
Który z miejscowych deweloperów już się czai na wybudowanie swoich mieszkań
Zgłoś
















