Wyjazdowe zakończenie roku Bierutowskiego Uniwersytetu III Wieku
Aktualności5.06.2025 o 13:03Komentarze Facebooka
Zakończenie roku akademickiego Bierutowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku miało w tym roku charakter wyjazdowy. Pierwszym punktem programu była wizyta w Pałacyku Myśliwskim w Antoninie, gdzie uczestników oprowadzał przewodnik, Zygmunt Fedyk. Następnie grupa udała się do mini-zoo przy gospodarstwie agroturystycznym Cicho-Sza. Po spacerze i zwiedzaniu zwierzyńca uczestnicy spotkania mieli okazję do wspólnego posiłku przy grillu.
Spotkaniu towarzyszył program artystyczny przygotowany przez słuchaczy Bierutowskiego UTW. Nie zabrakło śpiewu i dobrej atmosfery, które towarzyszyły uczestnikom do końca wyjazdu.
- Dziękujemy Wszystkim za aktywne uczestnictwo. Do zobaczenia w nowym roku akademickim - czytamy w komunikacie.
rd, źródło: BUTW

















