reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest środa, 24 czerwca. Imieniny Jana, Danuty, Janiny.
30℃
(zachmurzenie małe). Zobacz prognozę pogody

Uwaga, kierowcy! Od jutra rusza remont na AOW

Aktualności3.06.2025 o 20:50Komentarzy: 11
Ważna informacja dla kierowców. Od jutra rusza remont na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia.



***

Uwaga, kierowcy! Planowany remont na AOW

Od środy 4 czerwca planowany jest remont nawierzchni na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia.

Prace obejmą dylatacje pomiędzy węzłami Wrocław Zachód i Psie Pole, na obu jezdniach AOW. Dla zachowania możliwie największej płynności ruchu, remont podzielono na dwa etapy:

- w pierwszym etapie zamknięte zostaną pas awaryjny i prawy,

- w drugim – pas środkowy i lewy (tzw. szybki).

Roboty będą prowadzone w porze dziennej, od poniedziałku do piątku, po porannym szczycie komunikacyjnym. Każdego dnia potrwają około 10 godzin.

Pierwszy etap zaplanowano do końca czerwca. Drugi etap przewidziany jest do realizacji w okresie wakacyjnym.

Apelujemy o zachowanie ostrożności.

Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu

***

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (11)

Frog4.06.2025 o 19:39

@G- ja pracowałem bardzo długo i mie narzekam, najlepsza zmiana dla mnie

Zgłoś
Przemysław Kasprzak4.06.2025 o 13:30

@G Pracowałem, wielokrotnie. To najlepsza pora na pracę i życie. Coś wspaniałego, raj dla introwertyków.

Zgłoś
G4.06.2025 o 11:23

Ha ha -pożyjesz zobaczysz. Nie ciesz się tak bardzo,bo nie wiesz jak te nocki odbiją się na twoim zdrowiu.

Zgłoś
Ha ha ha 4.06.2025 o 10:59

25 lat robiłem nocki ale profit mam taki że w wieku 47 lat przeszedłem na emeryturę. I nie narzekam

Zgłoś
G4.06.2025 o 10:36

W nocy,to się powinno spać,a nie pracować. Pracował któryś z was na nocki?

Zgłoś
Elo 32 zero4.06.2025 o 10:31

Firma nie chce placic ludziom za nocki w pracy i dlatego robia w dzien.

Zgłoś
Achmed4.06.2025 o 08:02

Noc ma swoją moc... Lepeij ludziom utrudniać życie w dzień i generować korki zamiast na spokojnie w nocy.

Zgłoś
Mll4.06.2025 o 07:23

Dlaczego takich remontów nie robi się w nocy tylko w szczycie ?

Zgłoś
e- janciszek3.06.2025 o 23:25

piszesz o cenach prądu w dół o 33% jak to Karol N. obiecał?

Zgłoś
janciszek3.06.2025 o 22:56

cóż szkodzi obiecać...

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2026 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube