Szlaban na dachu busa. Sytuacja na przejeździe kolejowym w Dąbrowie
Aktualności3.06.2025 o 10:00Komentarzy: 20Mamy kolejnego asa - informuje czytelnik, załączając zdjęcie z przejazdu kolejowego w Dąbrowie. Widać na nim, jak kierowca busa znajduje się na nim częściowo, a szlaban zatrzymał się na dachu pojazdu.

Komentarze (20)
strona: 1/2 następna > ostatnia >>
Kierowca9.06.2025 o 21:27
Szlaban jest na parkingu, to jest rogatka lub drąg ????. A swoją drogą to przejazd kat B gdzie są pół rogatki co pozwala kierowcy opuścić przejazd przez przeszkód.
ZgłośOlesniczanin5.06.2025 o 07:13
Nie dziwię się ten przejazd ma chyba technologię z przed 50 lat czeka się tam po 15 min
ZgłośSzef wszystkich szefów 3.06.2025 o 14:18
Niech sprawdzą kamery. Ten szlaban kiedyś opuścił mi się na klapę bagażnika a światło nie paliło się.
ZgłośPo prawku3.06.2025 o 14:17
15 punktów i 2 tyś. A jeśli w ciągu roku powtórnie wjedzie kolejne 15 p. Czyli po prawku a za recydywę 4 tyś. mandatu.
Zgłośstrona: 1/2 następna > ostatnia >>

















