Czytelnicy informują o wielu radiowozach policji na terenie Oleśnicy. Jak się dowiedzieliśmy, w naszym mieście mundurowi mają jedynie nocować.

- Oddziały prewencji z innych województw stacjonują w Oleśnicy w związku z finałem UEFA rozgrywanym we Wrocławiu - dowiedzieliśmy się od Karoliny Walczak z Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy.
rd
Komentarze (25)
strona: 1/3 następna > ostatnia >>
Xxxl27.05.2025 o 10:48
Kierowca za twój wpis twoje miejsce też jest tam gdzie napisałeś i to jak najprędzej powodzenia
Zgłośqqq27.05.2025 o 08:36
a dlaczego było tyle radiowozów na terenie restauracji Garden wczoraj wieczorem ? jeśli to jakaś integracja, to dlaczego służbowymi wozami?
Zgłośstrona: 1/3 następna > ostatnia >>

















