Zawodnicy z Oleśnicy zaprezentowali się z dobrej strony, zajmując miejsca na podium i plasując się w czołówce wielu biegów. W biegu na 700 metrów w kategorii roczników 2013–2012 zwyciężyła Maja Krzesińska. Jak informuje Akademia, zawodniczka „nie miała sobie równych i na mecie stawiła się jako pierwsza, zdobywając mistrzostwo Ogólnopolskich Biegów Przełajowych”.
Drugie miejsce w biegu na 1000 metrów w kategorii szkół ponadpodstawowych (roczniki 2004–2010) zajęła Natasza Krzak. Mimo że rywalizowała z zawodniczkami starszymi od siebie, wywalczyła srebrny medal. Wśród najmłodszych uczestników, w biegu przedszkolaków na 100 metrów, pierwsze miejsce w kategorii dziewcząt zdobyła Aleksandra Sulikowska.
W biegu dziewcząt na dystansie 200 metrów w kategorii roczników 2016–2017 trzy zawodniczki z Run4fun uplasowały się na podium: Liliana Kubacka, Dobra Gołębiowska i Martyna Gorczyca. W tej samej kategorii wiekowej, wśród chłopców, wysokie miejsce zajął Filip Myjkowski.
Na podium stanął także Mikołaj Paczka, startujący w biegu chłopców na 700 metrów w kategorii roczników 2014–2015.
Wyniki reprezentantów Akademii Sportu Run4fun Oleśnica
Maja Krzesińska – 1. miejsce,
Aleksandra Sulikowska – 1. miejsce,
Natasza Krzak – 2. miejsce,
Liliana Kubacka – 3. miejsce,
Dobra Gołębiowska – 4. miejsce,
Helena Szydłowska-Żak – 4. miejsce,
Martyna Gorczyca – 5. miejsce,
Filip Myjkowski – 5. miejsce,
Mikołaj Paczka – 5. miejsce,
Klara Gołębiowska – 6. miejsce,
Leon Kubacki – 8. miejsce,
Kaja Krzesińska – 8. miejsce,
Wiktoria Łambucka – 9. miejsce,
Lila Sulikowska – 10. miejsce,
Nina Dybalska – 12. miejsce,
Hanna Błaszczyk – 14. miejsce,
Julia Majkut – 15. miejsce,
Ewa Dybalska – 16. miejsce,
Julia Wilk (debiut) – 19. miejsce,
Zawodniczka o nazwisku Paliwoda – 27. miejsce,
Liliana Majkut – 32. miejsce.
rd, źródło: Akademia Sportu Run4fun Oleśnica