reklama
reklamareklamareklamareklama
Materiał wyborczy KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni
reklama
Dziś jest niedziela, 24 września. Imieniny Gerarda, Teodora, Hermana.
10℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

40 lat szczepu harcerskiego w Oleśnicy. Spotkanie z Birynem Głombskim

Aktualności23.02 o 07:20Komentarze Facebooka
ZHP Hufiec Oleśnica zaprasza na spotkanie z druhem Birynem Głombskim, wieloletnim komendantem szczepu, działającego przy SP4.* * *

Druh Biryn Głombski, wieloletni komendant szczepu im. K.K. Baczyńskiego działającego przy oleśnickiej Szkole Podstawowej nr 4, spisał swoje wspomnienia związane z harcerskimi przeżyciami i wydał w formie książki.

Jeśli miałeś okazję działać w tym szczepie, albo po prostu interesuje Cię, jak funkcjonowało harcerstwo w Oleśnicy w latach 1962-2002, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość!

3 marca o godzinie 18:00 w sali konferencyjnej Oleśnickiej Biblioteki Publicznej odbędzie się spotkanie z druhem Birynem. Będzie to okazja, żeby poznać historię nieistniejącego już szczepu, usłyszeć, co do powiedzenia o samej książce ma jej autor jednocześnie miło wspominając minione czasy oraz co najważniejsze będzie też możliwość zakupu książki!

Jest to wydarzenie otwarte, zapraszamy aktualnie działających harcerzy oraz tych, których mundury wiszą już dawno w szafie. Jeśli wiesz, że Twój rodzic, dziadek czy babcia działali w tym szczepie, koniecznie powiedz im o tym spotkaniu i zabierz ich ze sobą! A jeśli to właśnie Ty byłeś/byłaś członkiem/członkinią tego szczepu, zabierz na spotkanie swoje dzieci bądź wnuki i pokaż im harcerski świat, jaki znasz.

Do zobaczenia!

* * *

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009- 2023 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube