reklama
reklamareklama
Dziś jest wtorek, 11 maja. Imieniny Igi, Miry, Lwa.
27℃
(bezchmurnie). Zobacz prognozę pogody

Krew będzie lała się do końca życia! Skazany za zabicie psa grozi po wyroku sądu [WIDEO]

Aktualności25.01 o 08:17Komentarzy: 439
- Krew będzie się ku*** lała do końca mojego życia - tymi słowami Rafał B. komentuje wyższy wyrok sądu za przejechanie żywego psa. Grozi też przedstawicielkom fundacji Oleśnickie Bidy. Portal MojaOlesnica.pl dotarł do nagrań z udziałem skazanego, który wciąż przebywa na wolności.Celowo przejechał psa samochodem. Wszystko nagrał i umieścił w sieci

Rafał B. z Nowego Dworu w gminie Syców był podejrzany o bestialskie rozjechanie psa na Śląsku. Zdaniem prokuratury, Rafał B. jadąc służbowym samochodem celowo przejechał żywego czworonoga. Całość nagrał telefonem i zamieścił w Internecie. Zdarzenie miało miejsce na Śląsku w 2019 roku. Rafałowi B.

Sąd Rejonowy w Myszkowie najpierw rozpatrzył sprawę bez udziału stron i wymierzył mu karę dwóch lat ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania nieodpłatnej, kontrolowanej pracy na cele społeczne, nawiązkę na rzecz Fundacji OTOZ "Animals" w wysokości 10 tys. zł, zakaz posiadania zwierząt na okres 10 lat oraz obciążył kosztami procesu.

Wyższy wyrok dla Rafała B.

Fundacja Oleśnickie Bidy, będąca oskarżycielem posiłkowym w tej sprawie, odwołała się od tego werdyktu i domagała się pięciu lat pozbawienia wolności dla B., co jest maksymalnym wymiarem kary przewidzianym w polskim prawie.

W lipcu zeszłego zapadł nieprawomocny wyrok - dwa lata bezwzględnego pozbawienia wolności, 15-letni zakaz posiadania zwierząt, 10 tys. złotych nawiązki dla Oleśnickich Bid i zwrot kosztów postępowania. Dokładnie tydzień temu w Sąd Okręgowy w Częstochowie wydał prawomocny wyrok, podwyższający karę pozbawienia wolności do czterech lat i trzech miesięcy.Skazany zabrał głos. Groźby i wyzwiska

Portal MojaOlesnica.pl dotarł do nagrań, które B. umieścił w mediach społecznościowych. Nie jest zadowolony z orzeczenia sądu. - Nie ukrywam, że wyrok trochę mnie je**** - mówi i żali się, że miał zakładać firmę transportową.

Uznał też, że wyrok jest "trochę chu***" i groził, że kogoś "do***** na sztywno". Werdykt podwyższający karę skomentował jako "nieuczciwy". Pierwszą sentencję, skazującą go tylko na prace społeczne uznał za "pic na wodę", drugi zaś za "w miarę uczciwą".

- Krew będzie się ku*** lała do końca mojego życia - zapowiedział Rafał B. Powiedział też, że "każdy kto jego zna, wie, że żadnej sprawy nie odpuszcza". Ma nadzieję, iż "uczciwość weźmie górę".

Przy okazji zwyzywał przedstawicielki organizacji, które walczyły o sprawiedliwość przed sądem. Używając wulgaryzmów opisał czynności seksualne, jakie miałyby dla niego wykonywać. Natomiast wymienionemu z imienia i nazwiska policjantowi zarzucił "podkładanie zeznań".

Otrzymane materiały kończą się ujęciem smartfona skierowanym na deskę rozdzielczą samochodu. Licznik pokazywał, że pojazd poruszał się z prędkością około 200 kilometrów na godzinę. W tle słychać głos Rafała B. - Co sądzicie, jakbym przy takiej prędkości psa przy*****, co by z niego zostało? Jakąś kamerę trzeba mieć do tego, żeby to dobrze uchwyciła - komentował.

Skazany już wkrótce będzie musiał stawić się w zakładzie karnym w celu odbycia kary, ale póki co przebywa na wolności. Jak tym razem, w przypadku kolejnych gróźb i wyzwisk, postąpią organy ścigania? Do sprawy jeszcze wrócimy.Piotr Paszkowski

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (439)

ewka2.04 o 13:27

Czy ten insekt byś już siedzi?

Zgłoś
ciekawski10.02 o 01:29

Wie ktoś kim jest dla niego Wojciech B. z tej samej miejscowości?

Zgłoś
rafal_cwl10.02 o 00:21

Ujawnić kto to jest - nazwisko i adres...

Zgłoś
s5.02 o 21:21

Pierdolić Rafała

Zgłoś
Franc31.01 o 19:09

Zostawcie go już. Do więzienia juz gryps poszedł, będą go tam zabawiać, jak trzeba, także będzie wiedział, że źle zrobił.

Zgłoś
PDW30.01 o 20:40

Ma ktoś nr tel do tej parówy? Albo na feysbuk? To poprosze

Zgłoś
PDW30.01 o 20:38

Do ciebie Rafale B. Dawaj tu swój namiar do ciebie parówo.! Nr tel.! To możemy sobie pogadać.

Zgłoś
PDW30.01 o 20:32

Dupsko będziesz miał rozjechane jak wejdziesz na puche. Parówo!

Zgłoś
Jacula29.01 o 23:52

ktos wie jaki on ma nick na instagramie? :D

Zgłoś
znawca29.01 o 17:16

Pani prezes ma to gdzieś nie ci to następni.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2021. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube