reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest środa, 1 kwietnia. Imieniny Grażyny, Hugona, Teodory.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Nowe fakty ws. potrącenia psa

2.06.2019 o 20:00Komentarzy: 269Kategoria: Aktualności
Sprawca potrącenia i przejechania po psie wciąż jest na wolności. Dotarliśmy do nowych faktów i nagrania. Dysponujemy też zrzutami rozmowy, w której domniemany sprawca ma tłumaczyć powody swojego bestialskiego zachowania.


Po prawej stronie widać kadr z kolejnego nagrania, które udało nam się uzyskać. Klip przedstawia psa idącego prawą stroną drogi, który następnie potrącony jest przez samochód dostawczy

Dotarliśmy do nowych faktów i nagrania w sprawie potrącenia psa. Kolejny klip wideo przedstawia czworonoga, który idzie po prawej stronie drogi i następnie jest potrącony przez samochód prowadzony przez młodego mężczyznę. Tym samym wiadomo dlaczego pies na kolejnym nagraniu, które było już publikowane, leży na jezdni i nie jest w stanie samodzielnie wstać.

Internauci szybko wytypowali osobę, którą podejrzewają o ten akt bestialstwa. Na jego facebookowym profilu, który został już usunięty, pojawiły się groźby i wyrazy oburzenia osób z całej Polski.

Sprawą interesują się ogólnopolskie media. Z kolei policjanci w dalszym ciągu prowadzą działania w tej sprawie. Jak usłyszeliśmy od przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji, wciąż nikogo nie zatrzymano. Nie są więc prawdziwe informacje podawane przez niektóre media. Prawdopodobnie policjanci próbowali już zatrzymać młodego mężczyznę w Nowym Dworze, jednak nie ma go w miejscu zamieszkania.

Poniżej zamieszczamy zrzut rozmowy domniemanego sprawcy ze swoją znajomą, w którym tłumaczy on powody swojego bestialskiego zachowania.Zobacz też: Nagrał jak przejeżdża żywego psa! [WIDEO]

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (269)

Oliwka14.06.2019 o 01:19

Zmasakrowany psiak jeszcze żył po tym wszystki. Poczytajcie: https://tosiedzieje.pl/p29131-znaleziono-cialo-zabitego-psa-bylo-zmasakrowane-smierc-psa-nastapila-po-kilku-minutach/

Zgłoś
Weronika14.06.2019 o 01:02

Jest petycja. Jeżeli osądzenie Rafała B. nie jest Wam obojetne, podpisujcie i udostępniajcie innym: https://secure.avaaz.org/pl/community_petitions/S_Rafal_B_5_lat_kary_bez_zawiasow/

Zgłoś
Skinheadzi7.06.2019 o 20:54

Pod celą dostaniesz etykietę pedofila i zoofila. Wątroba ci wypadnie przez dupe szmato.

Zgłoś
Skinheadzi7.06.2019 o 20:53

No to k rwo masz przej. ba e.

Zgłoś
ewa7.06.2019 o 12:36

zdechnij skur... w tym wiezieniu za to co zrobil powinien nie tylko siedziec w wiezieniu

Zgłoś
sarna7.06.2019 o 00:57

Szanowni Państwo, nie podpowiadajmy adwokackiej szmacie, która weźmie tę sprawę, że pan Rafał jest "chory psychicznie" itd., itp. Bo to szansa dla niego! Powinien trafić do zwykłego pudełka jako zdrowiutki na umyśle, a opuścić je, gubiąc balasy kału przez nogawkę spodni - z oczywistej przyczyny. Panowie Osadzeni, społeczeństwo na Was liczy!

Zgłoś
ukłony dla Osadzonych7.06.2019 o 00:27

Istnieje takie pojęcie medyczne "ziejący odbyt". Mamy nadzieję, że pan Rafał Byś już niedługo pozna i przyswoi sobie znaczenie tego pojęcia. Wśród Panów Osadzonych znajdą się chyba zwolennicy piesków, nieprawdaż? Wiem, że paskudny, ale gębę można kocykiem zasłonić.

Zgłoś
pogrzebacz7.06.2019 o 00:17

Taaak, ten groźny piesek bardzo groźnie szedł sobie wzdłuż szosy... Bóg chyba zasnął, skoro ten zlepek komórek mógł spokojnie zakatować niewinne zwierzę w tak potworny sposób. A teraz życzenia: panu Rafałowi, którego największym osiągnięciem duchowym i intelektualnym będzie (bo chyba jeszcze nie jest?!) jak zacznie trafiać kupą do sedesu, życzę przerwania rdzenia kręgowego w miejscu, które uczyni jego dalsze życie KARĄ, dzień po dniu. Jego rodzicom i siostrzyczce życzę, aby go "pieluchowali" do końca jego nikczemnego pobytu na tym padole z równym zapałem z jakim bredzą o jego dorosłości i niemożności odpowiadania za jego postawę i czyny. Nie jest to prawda: hodowaliście tę bestię, tatuś myśliwy dumny był z synusia, doskonale znana wam była jego postawa wobec innych istot, więc słusznie odbieracie dziś dowody "uwielbienia i szacunku" z całej Polski. Należą się wam. I nie skamlać po internetach - karma wróciła i puka do drzwi w Nowym Dworze koło Sycowa. Pora skonsumować owoce swego działania bądź zaniechania.

Zgłoś
Kris 6.06.2019 o 21:48

Oby ktoś go kiedyś potraktował tak jak on tego psa, czego mu serdecznie i szczerze życzę, nikt za nim nie zapłacze... Bo takich bydlakow powinno się eliminować już w kołysce

Zgłoś
K...6.06.2019 o 05:46

Ludzie! Błagam, zlitujcie się! Nie ma żadnej kancelarii. Zgodzę się z tezą, że prawo często kończą idioci i analfabeci, którym dopisało szczęście, jednak niemożliwym jest, by osoba z IQ o wysokości sandała kiedykolwiek widziała fragment jakiejkolwiek ustawy. Nie zważając już na błędy stylistyczne, interpunkcyjne, gramatyczne oraz posługiwaniem się terminologią przedszkolaka (jak ktoś spostrzegawczy już tutaj zauważył), po oczach bije brak znajomości któregokolwiek artykułu z powoływanych aktów. Zacznijmy od RODO. Po pierwsze łamać można gałęzie na ognisko, przepisy można naruszyć. Przy czym, podanie danych tego gnojka na upartego można podpiąć pod czynność o charakterze czysto osobistym, więc nie podlega Rozporządzeniu (trochę naciągane, fakt). Gwoli jasności RODO w szerokim rozumieniu dotyczy podmiotów przetwarzających dane osobowe, a wszelkie naruszenia zgłaszamy do UODO, który jest organem nadzorczym (nie organem ścigania). Dalej mamy ?obronę konieczną?- art. 25 § 1 kk- Nie popełnia przestępstwa, kto w obronie koniecznej odpiera bezpośredni, bezprawny zamach na jakiekolwiek dobro chronione prawem. Natomiast definicja zamachu brzmi ? zachowanie się CZŁOWIEKA w określony sposób ukierunkowane na popełnienie czynu zabronionego, np. zabójstwo, rozbój, kradzież, naruszenie miru domowego. Następnie ?obawa przed utratą zdrowia, życia i mienia?- już nie będę czepiać się tej utraty zdrowia i życia, jednak znowu? terminologia. Ale mienia?! Ten piesek chciał mu ukraść samochód, przywłaszczyć go albo zniszczyć? WTF? Kolejno ?Prawo Rzeczpospolitej Polskiej chroni dane osobowe osób uznanych za oskarżone?- dosyć ciekawa ?gałąź prawa?. W istocie kwestię ochrony wizerunku i danych osobowych podejrzanego/oskarżonego reguluje prawo prasowe, którym osoby podające dane tego gnojka w komentarzach nie są zobowiązane. I na koniec pozwoliłam sobie zostawić wisienkę: MORDERCZY PIES. Gdzie my [email protected] jesteśmy? W filmie Science Fiction? Wobec powyższego, działając w swoim imieniu uprzejmie ?apeluję? XD o niekarmienie trolla, bo wyjątkowo mocno [email protected] mnie obrażanie środowisk prawniczych poprzez odstawianie takiej szopki, w związku z faktem, że do edukacji wszyscy mieliśmy taki sam dostęp. A do imbecyla prośba: zacznij czytać, bo tą żenadę będę musiała rozchodzić po mieszkaniu. Kurtyna.

Zgłoś
chloe5.06.2019 o 20:46

Człowiek psychopata, bez uczuć, brutalny. Sam fakt że nagrywa film to udowadnia. Zero wyrażenia współczucia czy poczucia winy. Od zwierząt zaczynają kończą na mordowaniu ludzi. Powinien być nie tylko w więzieniu ale i monitorowany do końca życia...

Zgłoś
Artur Kaudyk 5.06.2019 o 18:40

To nie człowiek. To patologiczny psychol. Wpłaciłem na fundacje pogotowie dla zwierząt aby ten psychol trafił do więzienia.

Zgłoś
Xand5.06.2019 o 10:56

Do "E" : Tego psiaka potrącił właśnie B.Y.Ś. Zawrócił i wiadomo co później zrobił...... Smutne....

Zgłoś
MojaOlesnica.pl4.06.2019 o 22:23

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
MojaOlesnica.pl4.06.2019 o 21:46

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
Katarzyna 4.06.2019 o 20:30

Podpisać PROŚBĘ O UNIEWINNIENIE?! słaby żart.

Zgłoś
Aleksandra4.06.2019 o 19:46

Naprawdę brak mi słów, mogłabym zacząć przeklinać, wyzywać i mówić czego mu życzę, ale na to naprawdę nie ma słów. To potwór, a nie człowiek. Skrzywdził zwierzę, które nic mu nie zrobiło. Jego wyjaśnienia są idiotyczne. Wataha psów rzadko się rozłącza, a ten pies zdecydowanie nie był dziki. Był drobnej budowy, nie byłby w stanie nikogo skrzywdzić.

Zgłoś
Asia4.06.2019 o 19:11

Ty K U R W O !

Zgłoś
MojaOlesnica.pl4.06.2019 o 18:00

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
E4.06.2019 o 16:08

Tego, kto potrącił psiaka i nie udzielił mu pomocy, również powinni skazać!

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Do parków nie można wchodzić! Zakaz jest bezwzględny
dzisiaj o 22:20/ Aktualności
Dziś padł rekord zakażeń koronawirusem w regionie
dzisiaj o 22:06/ Aktualności
Najnowsze statystyki dot. koronawirusa w województwie
dzisiaj o 21:03/ Aktualności
Rok działalności Dziennego Domu Senior+
dzisiaj o 20:39/ Aktualności
Twardogórski pacjent zero. Nie wiadomo, gdzie się zakaził
dzisiaj o 18:57/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube