reklama
reklamareklama
Dziś jest sobota, 13 czerwca. Imieniny Antoniego, Lucjana, Gracji.
19℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Kradzież defibrylatora AED. Ważny apel magistratu

Aktualności8.05 o 13:35Komentarzy: 9
Sycowski magistrat informuje, że doszło do nieuprawnionego zabrania urządzenia typu AED. Jest też ważny komunikat.



* * *

WAŻNA INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW

W związku z incydentem, do którego doszło na początku tego tygodnia i który dotyczył próby nieuprawnionego zabrania urządzenia AED przy ul. Wrocławskiej w Sycowie, przypominamy:

Defibrylatory AED służą wyłącznie do ratowania zdrowia i życia w sytuacjach zagrożenia. Każda próba nieuzasadnionego użycia, otwarcia lub zabrania urządzenia może wiązać się z odpowiedzialnością oraz ryzykiem nałożenia grzywny.

Wszystkie urządzenia AED są monitorowane, a każde otwarcie kapsuły powoduje automatyczne wysłanie powiadomienia do odpowiednich służb ratunkowych, aby pomoc mogła dotrzeć jak najszybciej do osoby potrzebującej.

Nieuzasadnione uruchamianie systemu może prowadzić do niepotrzebnego angażowania służb i utrudniać reakcję tam, gdzie pomoc naprawdę jest potrzebna.

Prosimy wszystkich mieszkańców o rozsądne i odpowiedzialne korzystanie z urządzeń AED — wyłącznie w przypadku realnego zagrożenia zdrowia lub życia.

Dbajmy wspólnie o bezpieczeństwo mieszkańców i szanujmy sprzęt, który może uratować komuś życie.

UMiG Syców

* * *

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (9)

Dariusz9.05 o 21:13

Zawiadomic policje. Odnajda szybko.

Zgłoś
Oko9.05 o 16:59

Nawet krowe ukradna na lace.

Zgłoś
Podatnik9.05 o 11:02

Oj od razu ukradł.Może ktoś był w potrzebie.

Zgłoś
Przemo9.05 o 01:52

PiS ukradł

Zgłoś
Seb8.05 o 22:36

Masakra, nawet coś takiego ku.wy ukradną!..

Zgłoś
Emeryt z Bykowa8.05 o 18:57

W lombardzie daja za niego 10zł wiec warto...................................................................................

Zgłoś
oberwator8.05 o 15:17

Ładnych parę lat temu, pewien pan przekonywał, że to naród wybrany, że powinien wstać z kolan. Jeśli ma wstawać tylko, by prezentować takie zachowanie.......

Zgłoś
m8.05 o 14:37

Chamstwo

Zgłoś
z innej wsi8.05 o 13:50

To jest niebywałe,komu to sie przyda? taki sprzęt zamontowano dla wszystkich ludzi ,gdy zajdzie potrzeba.Oddaj cwaniaku bo może ktoś Ci bliski będzie potrzebował pomocy kiedyś.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2026 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube