reklama
reklamareklama
Dziś jest piątek, 17 kwietnia. Imieniny Roberta, Rudolfa, Stefana.
18℃
(bezchmurnie). Zobacz prognozę pogody

Starosta i kierownik pogotowia na medycznej konferencji

Aktualnościdzisiaj o 14:10Komentarzy: 4
Starostwo Powiatowe w Oleśnicy informuje o udziale starosty i kierownika pogotowia w konferencji dotyczącej zdrowia.



***

O OCHRONIE ZDROWIA I ROLI SAMORZĄDU

Starosta Oleśnicka Wioletta Efinowicz była prelegentką Forum MedVision w Szklarskiej Porębie. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzieliła się w panelu „Relacje z organem tworzącym (samorząd, ministerstwo)”.

Dyskusja z jej udziałem dotyczyła współpracy szpitali z organami tworzącymi oraz tego, jak budować efektywne relacje z samorządem, ministerstwem i innymi instytucjami odpowiedzialnymi za ochronę zdrowia.

W spotkaniu uczestniczył również dr Paweł Gawłowski, kierownik Pogotowia Ratunkowego w Oleśnicy. Forum MedVision zgromadziło liderów branży medycznej, ekspertów oraz innowatorów zaangażowanych w rozwój systemu ochrony zdrowia.

Gościem specjalnym wydarzenia był prof. dr hab. Mariusz Z. Jędrzejko – pedagog, specjalista w obszarze profilaktyki uzależnień, zachowań ryzykownych oraz cyberzagrożeń (na zdjęciu ze starostą podpisuje książkę „Dzieci i młodzież poszukujące ryzyka").

W programie znalazły się także panele dotyczące m.in. polityki zdrowotnej, jakości leczenia, finansowania ochrony zdrowia oraz współpracy pomiędzy placówkami medycznymi.

Starostwo Powiatowe w Oleśnicy

***

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (4)

Vlad dzisiaj o 15:00

Powinno się więcej Ukraińców zatrudniać w szpitalach jako lekarze pielęgniarki oni są w tym bardzo dobrzy.

Zgłoś
Jarosław syn konfidentadzisiaj o 14:39

Na takie pierdoły nic nie wnoszące forsa jest ?Delegacja dieta kasa musi sie zgadzać !

Zgłoś
puk pukdzisiaj o 14:29

Janka nie było?????????????????????????

Zgłoś
Jbdzisiaj o 14:25

Pewnie po takim spotkaniu to na pewno flota karetek zostanie odnowiona i wzmocniona

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2026 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube