Treść: Prokuratura jest niewidoczna i trudno tam kogoś zastać w takim razie Po co im budynek. Może trzeba ich zagospodarować innym miejskim budynku tak żeby byli widoczni. Byłam w tym budynku trzy razy trzy razy próbowałam zgłosić prawy to trzy razy usłyszałam nie ma tego pana to jak oni pracują? Siedzą cicho nawet ludzie nie wiedzą gdzie jest w Oleśnicy prokuratura zmienić im lokal żeby było wiadomo gdzie są bliżej centrum