Treść: Wy piszecie o jakiś "zadupiach" osiedlowych a tu centrum miasta Oleśnicy jest nie oświetlone... Kilka dni temu jechałem ciemną ul. Wojska Polskiego... Godz. 21 i ciemno jak w D...