Treść: Każdy sue wymądrza, proszę założyć czy prowadzić swoje gospodarstwo zobaczycie czym to pachcie , cena zboża od lat 90 ta sama praktycznie , ceny środków itp . ^^+ tylko każdy mówi ile kasy a ile jest wydatków żeby to wyprodukować to już tego się nie widzi ? Koszta związane żeby to wyprodukować co roku ^+ . Proszę być wyrozumiały bo bez nas nie będzie nas .