reklamareklama
Dziś jest wtorek, 21 stycznia. Imieniny Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Ogłoszenia drobne

Liczba ogłoszeń: 97
+ Dodaj ogłoszenieOstatnio dodaneNieruchomości (16)Motoryzacja (9)Nauka (6)Praca (28)Usługi (29)Zwierzęta (0)Inne (3)Urząd Gminy Oleśnica (59)Urząd Miasta Oleśnicy (15)MGK Spółka z o.o. (13)Urząd Gminy Dobroszyce (2)Urząd Miejski w Bierutowie (0)

Spedytor Międzynarodowy

Dodano: 2.12.2019 o 12:56 | Kategoria: Praca
Ogłoszenie Super Premium

Opis stanowiska:

-realizacja zleceń spedycyjnych,
-budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami i klientami,
-pozyskiwanie nowych klientów i przewoźników,
-kontrola dokumentów spedycyjnych,
-raportowanie zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami,
-dbałość o dobry wizerunek firmy,
-przygotowywanie ofert handlowych.

Wymagania:

-umiejętność organizacji własnego czasu pracy,
-znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
-mile widziana znajomość języka niemieckiego, hiszpańskiego,
-znajomość zagadnień i dokumentacji związanej z transportem drogowym i spedycją,
-proaktywna postawa oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy,
-bardzo dobra znajomość obsługi komputera (m.in. MS Office),
-komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

-nowoczesne narzędzia pracy,
-przyjazne środowisko pracy,
-możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
-motywujący system wynagrodzenia uzależniony od wyników,
-karnet Multisport,
-opiekę medyczną,
-kącik kawowy każdego poranka.

516279357

Brak zdjęć

Ogłoszenie nr 9461361. Ważne do: 2020-03-01 12:56:24

Wersja strony: stacjonarna / mobilna