reklamareklama
Dziś jest poniedziałek, 21 października. Imieniny Urszuli, Hilarego, Celiny.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Ogłoszenia drobne

Liczba ogłoszeń: 169
+ Dodaj ogłoszenieOstatnio dodaneNieruchomości (36)Motoryzacja (16)Nauka (7)Praca (68)Usługi (22)Zwierzęta (4)Inne (8)Urząd Gminy Oleśnica (57)Urząd Miasta Oleśnicy (15)MGK Spółka z o.o. (12)Urząd Gminy Dobroszyce (3)

Praca Lombard 66

Dodano: 8.10 o 13:27 | Kategoria: Praca
Ogłoszenie Premium

Firma Lombard66 to sieć kilkunastu prężnie działających punktów udzielających ekspresowych pożyczek pod zastaw towaru, skupująca i sprzedająca używany sprzęt RTV, AGD, GSM, HI-FI i wiele innych produktów. Cieszymy się ogromnym zaufaniem naszych klientów. Na rynku działamy ponad 20 lat.

Dołącz do naszego zespołu na stanowisku:

Pracownik Punktu Lombardowego

Bierzemy również pod uwagę kandydatów bez doświadczenia zawodowego w lombardzie.

MIEJSCE PRACY - OLEŚNICA

Oferujemy:

Wygodny harmonogram czasu pracy;

Stałą umowę na czas nieokreślony;

Pensja oraz atrakcyjny system premiowy;

Kompleksowy pakiet szkoleń;

Przyjazną atmosferę

Możliwość awansu.

Zakres obowiązków:

Obsługa klienta;

Skupowanie towarów od klientów oraz ich dalsza sprzedaż;

Sprawdzanie działania przyjmowanego sprzętu;

Wycena towarów przynoszonych przez klientów;

Negocjacje warunków handlowych z klientami;

Podpisywanie umów z klientami;

Ekspozycja towarów na półkach;

Prowadzenie kasy fiskalnej- wystawianie faktur;

Monitorowanie terminowości spłat prowizji;

Sumienne wystawianie ofert na portalach aukcyjnych;

Prowadzenie fanpage punktu na portalu społecznościowym Facebook;

Wymagania:

Praktyczna znajomość technik sprzedaży (mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta);

Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu;

Umiejętność podejmowania trafnych decyzji;

Wysokie zdolności negocjacyjne;

Kreatywność;

Otwartość.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

CV Prosimy wysyłać w wiadomości lub dostarczyć osobiście do punktu: ul. Matejki 24 w Oleśnicy

Lombard 66 ul.Jana Matejki 24 56-400 Oleśnica Tel:501-665-842

Ogłoszenie nr 9460955. Ważne do: 2019-11-07 13:27:43

Wersja strony: stacjonarna / mobilna